Malisa

Lanvin Mon Eclat D'arpege - новий фланкер вже легендарного парфуму

Lanvin Mon Eclat D'arpege - новий фланкер вже легендарного парфуму

Я обожнюю бренд Lanvin, тому що більшість їх ароматів потрапляє мені прямо в серденько - вони не претензійні, не гучні, не яскраві, але при цьому саме ті, до яких часто тянеться рука, коли обираю яким саме парфумом користуватись сьогодні. Тому коли побачила новинку - то як єе не купити? Тим паче, що це новинка і продовження тих самих Eclat D`Arpege, які я купую мамі із разу в раз, бо вона їх обожнює.

Lanvin Mon Eclat D'arpege - новий фланкер вже легендарного парфуму

Але цей парфум навіть своїм зовнішнім виглядом вирізняється від інших. Це же не "кругляшок", а нагадує приплюснутий камінчик на пляжі. На кришці знак бренду. І звісно куди ж без кілець.

Хоча кільця тут не самі зручні, бо якщо відкривати кришку спішачи кудись, то вони обов'язково "злетять". І це інколи дратує.

Перед тим як купувати, краще цей аромат протестувати або хоча б досконально познайомитись з пірамідкою:

  • Початкова нота:Алое вера, Бергамот
  • Нота серця:Абрикос, Жасмин, Троянда
  • Кінцева нота:Білий мускус, Сандал

Пірамідка виглядає досить квітковою і трохи "колючою", вам так не здається?

Як на мене, то цей фланкер повністю літній аромат. Ось коли тепло - він розкривається чудово - він має приємну кислинку, невеличку свіжість і жасмин з трояндою звучать чудово.

Дійсно нагадують про літо, відпочинок, пляж, теплі камінчики під ногами...

А ось в холодну пору року, навіть осінью, коли дощ, мряка, то на мені цей парфум звучить занадто кисло і віддає якимось освіжувачем повітря. Ох, цей жасмин... Адже саме він для мене є тою нотою, яка звучить дуже красиво лише при теплій і сонячній погоді. Тоді це краса!

А ось зараз я відставила цей камінчик подалі на полицю. А як знову прийде тепла весна - з радістю дістану.

Щодо стійкості - дійсно непогано, зранку до вечора тримається.

Якщо підсумувати, то для мене цей фланкер не є продовженням Lanvin Eclat D`Arpege, для мене це скоріш фланкер фланкеру (пробачте за тавтологію) Lanvin Eclat d’Arpege Sheer - бо і там, і там є жасмин і взимку обидва аромата значно кислять і не звучать так, як хотілося б.