danabeauty

Лікувальний тональний флюїд 🤔 чули про такий?#testmakeupclub

Лікувальний тональний флюїд 🤔 чули про такий?#testmakeupclub

Мінеральний матувальний флюїд Pharmaceris підійде власникам нормальної, комбінованої та жирної шкіри. Флюїд бореться з запаленнями, поліпшує структуру і тон шкіри. Як заявляє виробник, флюїд розроблений на основі мінеральних пігментів і компонентів, що нормалізують роботу сальних залоз.

Особливості флюїду Pharmaceris:
- унікальна система SeboLEPTINcontrol і керамічні мікросфери SiO2 і TiO2,що нормалізують вироблення себуму і знижують схильність шкіри до запалень;
- комплекс Pore-Diminish звужує пори і перешкоджає їх закупорюванню;
- має сонцезахисний фільтр від УФ-променів (Titanium Dioxide, (nano), Zinc Oxide);
- містить Біотин, або ж вітамін В7,що відповідає за ріст клітин та утворення жирів, розгладжує та відновлює пошкоджену шкіру. Має властивість поглинання ультрафіолету,тому біотин запобігає фотостарінню шкіри;
- зміцнює структури колагену, роблячи шкіру більш пружною та еластичною;
- заспокоює подразнену шкіру;
- вирівнює тон шкіри;
- приховує почервоніння, запалення, постакне.

Лікувальний тональний флюїд 🤔 чули про такий?#testmakeupclub

На MAKEUP був представлений у 3 відтінках: 10 - Light, 20 - Natural, 30 - Tanned. Я маю 20 відтінок, і моїй світло-смуглявій, тьмяній шкірі тон підійшов ідеально!
Чудово перекрив плями постакне,з якими важко справляється навіть консилер.

Упродовж дня тон не стерся, не "скатався". Жирного блиску від нього немає, він підматовує шкіру, робить її як оксамит.
І найголовніше, що і заявлено виробником, флюїд не забив пори! Зазвичай всі тональні/консилери забивають мені пори та викликають нові запалення,тому я рідко фарбуюсь,але цей флюїд показав зворотній результат!

Ось так він виглядає на комбінованій проблемній шкірі в кінці дня:

Хоча я не фанат декоративної косметики, але цей флюїд запав мені в душу 😍