Олена Романюк

Моя новинка серед лаків - Topface Lasting Color 071

Моя новинка серед лаків - Topface Lasting Color 071
Моя новинка серед лаків - Topface Lasting Color 071

Від покриття гель-лаками я відмовилася ще до часів локдаунів, гадаю, що не я одна саме в той момент оцінила певну незалежність від майстрів.

Фарбувати нігті мені завжди подобалося, отже, йдемо на сайт MakeUp в пошуках лаків.

Починала я з Naomi, на жаль, більше не бачу їх на MakeUp, тепер мої улюбленці це лаки від бренду Topface.

Ношу покриття з цими лаками близько 5-6 днів, без сколів чи інших негараздів, без базового покриття, інколи закріплюю слайдери за допомогою бази від Sally Hansen. Зауважу, що усю роботу по дому, прибирання, догляд за квітами виконую в рукавичках.

Мої фаворити по кольорам - 003, 004, 071 (схожі нюди в рожевому, молочному відтінках), в один шар просто надають легкий відтінок нігтям, 2-3 шари вже повноцінне покриття приємних кольорів на кожен день.

Моя новинка серед лаків - Topface Lasting Color 071

Пензлик достатньо зручний, лак легко наноситься, хоча мені лягає смугами на великих пальчиках рук, можливо то особливість саме відтінку 071, бо з 003 та 004 такого не було.

Отже, лаки Topface щиро рекомендую, вони дійсно варті уваги тих, хто полюбляє самостійний догляд за нігтями.