Enkea

Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам'ятаю 😁

Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам'ятаю 😁
Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам'ятаю 😁

Відразу перепрошую якщо когось тригернуло від власника цієї фрази, просто вона мені здалася чомусь дуже підходящою під цей продукт, який, як мені здається, багато в кого був, особливо в часи процвітання каталожної косметики.

Цю штуковину, я купила по рекомендації, як чудо-засіб від всіх сухих ділянок на тілі. На неї була безмежна кількість захопливих відгуків, в яких ледь не писали про те, що засіб поділив їх рутинний догляд на "до" та "після".

Тепер я маю власний досвід користування і поділюся ним.
Зовнішні характеристики:
• Маленька баночка, зручно поміщається в будь-яку сумку чи косметичку;
• Об'єм 15мл/ 13 гр;
• Аромат приємний, але не смородиновий;
• Жирнувата текстура прозорого кольору;
• Засіб незручно діставати через форму баночки. Навіть якщо у вас короткі нігті. На жаль, аплікатора в комплекті нема, треба або купувати десь окремо, або діставати ватною паличкою.

Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам'ятаю 😁
Ви забили... забули про це? Я вам трошки напам'ятаю 😁

Тепер про властивості:


Особисто я не помітила того обіцяного чуда, засіб більше нагадує просто ароматизований вазелін і це дивно адже в складі його нема. Він працює тільки як профілактика від пересихання в холодну пору, якщо ви його намажете до виходу з дому, але аж ніяк не зволожує їх додатково. Неприємно відчувається на губах і не тане від їхнього тепла як це роблять засоби з оліями в складі. Таке враження наче просто помазала губи жиром, або вазеліном. Абсолютно не вбирається і після того як витираю його, мої губи стають такими сухими ,а іноді навіть сильніше, ніж були. Рука до нього абсолютно не тягнеться, він так і зіпсувався навіть не закінчившись.


Висновок короткий: абсолютно не вартує своїх грошей.


Можливо у вас від нього були інші враження, цікаво буде почитати в коментарях.📥

Enkea
16
Підписники
0