Yuriivna 🌸

Шампунь для чутливої шкіри голови Pharmacheris з подарункового боксу

Шампунь для чутливої шкіри голови Pharmacheris з подарункового боксу
Шампунь для чутливої шкіри голови Pharmacheris з подарункового боксу

Нічого не знала про Pharmacheris раніше,знала тільки те,що це засіб з аптечного сегменту.Для цієї косметики була виділена окрема поличка на вітрині в атпеці,але чомусь я ніколи не розглядала цього виробника в якості фаворита для себе.Проте завдяки Makeup маю можливість протестувати даний засіб.

  • Шампунь призначений для чутливої шкіри голови
  • Текстура: Хотілося би,щоб шампунь був густішим,так буде більш економний розхід.
  • Колір - прозорий.
  • Аромат: Якщо чесно не можу якось детально його описати,проте зазначу що він приємний,не відштовхує.
  • Піниться добре.

Я завжди наношу шампунь двічі,так наносила і в цей раз.Очищення як для жирного типу шкіри - добре.Не можу стверджувати,що шкіра голови залишається свіжою більше часу,аніж зазвичай,але очищенням я задоволена.Доречі використовувала шампунь і скраб разом,допис про скраб напишу згодом.Взагалі я користуюсь шампунями саме для свого типу шкіри,але в мене завжди має бути щампунь або заспокійливий,або для чутливої шкіри голови,щоб не пересушувати та не провокувати надмірне виділення себуму та появи лупи.Тому такий підхід у догляді вважаю для себе більш доречним.

Шампунь має переваги,які є для мене важливими.Це гарне якісне очищення,навіть для мого типу шкіри,шампунь не викликає зуд,почервоніння або інших алергічних реакцій.Щодо аромату,він мені приємний,але це не головний критерій для мене.Єдине що хочется - більш густої текстури,щоб його вистачило на довший термін.