Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.

Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.

багато років тому, ще коли по нашій землі не ходили ні орки, ні зелені чоловічки я вирішила спробувати новий формат шампуню - твердий hand-made shampoo. дівчина виготовляла на замовлення. Основа була базова, але запахи, колір і всякі додаткові інгредієнти можна було на власний розсуд додавати.

і от прийшла моя квіточка і розчарувала мене. Запах і вид чудові, волосся шикарне, а шкіра голови - жах. Сухість, шелушіння, лупа.

відмовилась.

повернулась до безсульфатного Ельсеф - шкіра голови норм, волосся, ніби, теж, але дуже важке.

шукала далі.

Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.
Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.
Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.
Спроба #2 подружитись із твердим (брикетним) шампунем. І кондиціонером.

Останні 2 роки я "сиджу" на лимонному Head&shoulders.

але хотіла Змінити догляд. купила брикетний.

обрала "Мохіто", бо від для сухого типу волосся.

я очікувала певного "обтяження", зволоження. Але ні, цього немає. Натомість є обʼєм , довша свіжість.

якщо до цього я мила волосся через 1-2 дні (тобто на другий чи третій день), залежно від сезону/погоди/обставин, то з цим шампунем я збільшила проміжок ще на 1 день.

за останні 2 миття помітила, що менше волосся випадає. тут, правда, не можу тільки на шампунь думати. Бо поверхневий догляд цю проблему не вирішує. Але збільшений час масажу голови для розрізнення має місце. Та і збільшення постачання вітамінів в організм в літній період також наявне)

Недолік шампуню - доібні фрагменти сухої мʼяти застряють у волоссі)

Якщо з твердим шампунем я вже була знайома, то твердий формат кондиціонеру брів для мене новинкою.

я очікувала, що від контакту з водою від буде "кремитись", а він почав пінитись як мило)))

тоді я вирішила, що , можливо, варто спробувати мити голову лише кондиціонеро. не вийшло. На брудному волоссі він не піниться. Точніше піна є, але досить слабка, прям ніяка))

ефект, який я очікувала від шампуню, дав кондиціонер.

з ним волосся менше пухнаститься і має певне "обтяження".

бо коли пробувала лише шампунем помити голову - пудель відпочиває)))

а з кондиціонером завитки формуються самі собою і я день ходжу-брожу не замислюючись над зачіскою .

  • Зручний формат. підходить як для домашнього використання, так і для подорожей.
  • економний. При купівлі я не важила їх, але заявлено 60г кожен брусок. За місяць використання в мене два брусочки "схудли" на 10г (по 5 десь кожен). звичайна шампунь в рази більше використовується))
  • Зміни починають бути помітні за 2 тижні. спочатку було відчуття , що кондицілнер зовсім не діє, а шампунь дуже розпущу волосся. але коли "вимивається" попередній догляд (а два роки сульфатного массаркету дає своє), то бачиш зміну на краще)
  • збільшення періоду між миттям волосся.