Alina_Demchenko

Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub

Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub

До цього засобу, в мене був тільки лак для волосся, яким я користувалась дуже рідко і дуже не любила цього робити, бо дуже складно було змиввати і так далі.

Що ж до засобу Wella ShockWaves Ultra Strong Power Hold:

Він дає можливість зробити доволі не складну зачіску, не відчувається на волоссі і непогано фіксує.

Цей засіб можно наносити як на вологе, так і на сухе волосся. Він не склеює пастма, після засобу вони добре розчісуються, при тому зберігають ту текстуру, яку ви хочете ( я навіть змогла з ним зробити "кудрявий метод").

Після нанесення, не довгий час, відчувається трохи липоксті, яка потім проходить. Після висихання, волосся має природній блиск, легкість, але при тому засіб гарно фіксує вашу зачіску. Авжеж, це не спрей або лак - гель дає змогу залишити рухливість вашого волосся.

Текстура засобу доволі щільна, має ніжно блакитний колір з невеликим шимером ( на волоссі його не видно) та цитрусовим ароматом. Для створення зачіски, не потрібно багато засобу.

По стійкості - тримається довго. Авжеж, локони стають більш легкими, не такими помітними, але хвилястість, об'єм залишаються.

Це не поганий засіб для тих хто не сильно вміє щось робити з волоссям, бо з цим гелем - складно зробити помилки.

Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub
Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub
Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub
Що допомогло мені створити зачіску для конкурсу #cospleymakeupclub