Vita Dor

❤️‍🔥Улюблений СТАЙЛІНГ засіб для брів (МИЛО). Ефект ламінування

💄Але, звісно ж, за допомогою косметики можна візуально вирішити цю проблему.

В мене 2 улюблених методи оброблення «рамочки» обличчя: укладання брів за допомогою мила для брів та (самостійний чи у доповнення до мила) кремовий кольоровий гель для брів, яким за допомогою пензлю заповнюю ці залисинки та роблю мейк виразнішим!🤌🏼⚡️

Мило від Hollyskin стало моїм єдиним і улюбленим милом для брів, яким я вже користуюсь декілька років!🙀😻

Навчилася їм користуватися, звісно, не одразу, але доволі швидко.

У комплекті є щіточка (попередньо її треба зігнути для зручного набирання мила), яку я змочую водою, надлишок води прибираю струшуванням щіточки 1 раз. Потім цією щіточкою змочую невелику ділянку площі мила.

І тут важливий момент - потрібно щіточкою прочесати брови по росту волосинок, проти росту, зачісуючи їх вниз і верх. Це потрібно для того, щоб кожна волосинка була змащена милом, з подальшою їх гарною фіксацією.

Зачісую брови у бажану форму (наверх) та чекаю поки мило трошки застигне на бровах (до 1-2 хв), щоб потім завершальними рухами застайлінгувати брови та начебто приклеїти їх до шкіри.

З часом, ви будете відчувати, коли саме треба зачісувати брови для гарної фіксації.⏳

Результат в мене тримається весь день!

Плюси:

💄Ефект ламінувавання брів

💄Брови не покриваються нальотом (за умови, якщо разом з милом не наносите забагато вологи)

💄Виробник - Україна

💄Не дороге

💄Без запаху

💄Не сушить шкіру брів

Мінуси:

1. Треба навчитися ефективно укладати

2. Щіточка майже одноразова (може зламатися, накінечник з часом може розкручуватися, і вже не фіксується у закрученому вигляді). Я купила набір з таких щіточок.

3. Потреба у зволоженні щіточки перед нанесення (бігти у ванну?). Маю поряд маленьку пляшечку-розпилювач з водою.

❤️‍🔥Улюблений СТАЙЛІНГ засіб для брів (МИЛО). Ефект ламінування
❤️‍🔥Улюблений СТАЙЛІНГ засіб для брів (МИЛО). Ефект ламінування