shelly_johnson

засоби які врятують твої сухі кінці⬇️

засоби які врятують твої сухі кінці⬇️

1. гребінець


я користуюсь 5 років tangle teezer(її трохи життя потрепало, але кого зараз ні, вона улюблена💖)
для сушки використовую Janeke, вона має продув та повітря не буде шкодить волоссю

засоби які врятують твої сухі кінці⬇️

це дуже важливо, я використовую маску кожне 2-3 миття голови.
супер бюджетна маска від L'Oreal має чудовий аромат, який тримається до наступного миття, ідеальну консистенцію та волосся вже після 3х використань м'якеньке на дотик. якщо кінці дуже сухі, раджу тримати 5-10 хв, також обов'язково розчісуємо волосся після нанесення маски, я це роблю tangle teezer

в мене CP1 з протеїнами, користувалась багатьма, але інші показались дуже посередніми штучками, після нанесення обов'язково розчісую щоб кондиціонер розподілився, зазвичай чекаю 5 хв та змиваю, знаєте за ці 5 хв можна про життя подумати, створити щось для науки😂

я користуюсь кожен раз різними, але більш за все подобаються капсули elips з алое. аромат чарівний✨
для пошкодженого волосся силікони тільки на користь, тому що воно потребує захисту!🥹
я відновила волосся на силіконах дівчат ✨

взагалі не важливо який, головне щоб був, або ще можна сушити волосся холодним повітрям по росту, тоді він не потрібен☺️ в мене термозахіст scalp, але частіше використовую другий метод)

6. волосся на ніч заплетати🤫

якщо воно дуже сухе то буде ще більш травмуватись під час сну об подушку

про шампунь не кажу, тому що я кожен раз їх змінюю і не бачу різниці😄

дуже дякую що прочитали, я потратила на це свій вечір, але дуже хотіла поділитися результатом та досвідом ☺️💖