shelly_johnson

#madeinukraine

#madeinukraine

часто обираю саме українське, бо то довіра, натуральність, це своє☺️🩵💛

мій улюблений український бренд💛

маю твердий шампунь, мус для росту волосся, крем під очі, крем для обличчя, а також тонік😻 вже писала відгук на твердий шампунь та мус, тому скажу про крем.

крем silk наче шовк, дуже гарно лягає на шкіру обличчя, не залишає плівки та жирного блиску.

крем для зони навколо очей прибирає маленькі зморшки та темні кола.

а ще мені дуже подобається политика бренду, слідкую за їх сторінкою та бачу як відповідально вони ставляться до якості.

естетичні баночки, ідеальний натуральний склад, ефективність - це про moon&rune🤍

приємна ціна та здоров'я волосся - це Hairwave.

маю шампунь, до якого постійно повертаюсь. іноді він мені не подобається, іноді я його обожнюю😄 так як він без сульфатів - в нього великий расход, але він дійсно гарно промиває шкіру голови. це вже 3 баночка цього шампуню🤍

натуральний склад та приємна ціна - це Mayur💛

від цього бренду в мене улюблений скраб, кондиціонер та олійка для росту вій.

соляний скраб має ідеальну консистенцію та пахне апельсинкой☺️ гарно скрабує, шкіра після нього дуже ніжна.

кондиціонер з манго пом'якшує волосся, але запах манго мені не дуже подобається), але це вже діло смаку.

олійка для вій дійсно працює, вони стали довше, а також вона має приємний бонус - масло усьми має накопичувальний ефект, воно фарбує світлі волоски та вони стають темніше. користувалась кожен вечір перед сном. це вже 3 баночка 🤍