Oli Seagull

Класний фен за адекватну ціну

Класний фен за адекватну ціну

Волосся я висушую феном приблизно з 13-14 років, саме тоді мама подарувала мені мій перший маленький фен. З тих пір я не уявляю своє волосся без нього. Ну точніше уявляю і мені не подобається 😅

Нещодавно мій Ровента згорів і через 10 хв я вже обирала новий. В мене завжди були доволі бюджетні фени, бо не бачу сенсу переплачувати, але в цей раз хотілось трошки шиканути . І всеодно вийшло доволі бюджетно🤣 Не вмію я купувати дороге))

Не один раз чула, як знайомі хвалять бренд Babyliss. Типу що за адекватні гроші можна взяти хороший девайс.
Так мій вибір і впав на Babyliss 6704E.

Дуже зацікавив його ультрашвидкий мотор.

Виробник обіцяє максимальну потужність і довговічність.

Свою карешку я висушую за 4 хв. не на самому гарячому обдуві.

Рішіточка сзаду знімається. Її легко можна очистити від пилу.

Фен має два температурних режима, холодний обдув та дві швидкості.

В наборі 1 насадка концентратор.

Довжина шнура 2.8 м. Це самий довгий шнур у фена, які в мене були. Також він доволі товстий , тому разом з феном в руці девайс не з легких, що для мене не є проблемою.
Має петлю для підвішування.

З приводу іонізації я так і не зрозуміла. На сайтах пишуть , що вона є. Але в інструкції я не бачу цієї функції.
Різниці з попередніми своїми приладами , в яких була іонізація , я не бачу. Волосся не електризується.

То ж якщо ви шукаєте бюджетний, але якісний девайс, можливо навіть трохи з замашкою на проф, можу з впевненістю рекомендувати Babyliss 6704E. Я залишилася ним більш ніж задоволена.

А ще, як на мене, він гарний 🙂