Alina Addams 💃🏻

Бокс від L'Oreal Paris 🎉

Бокс від L'Oreal Paris 🎉
Бокс від L'Oreal Paris 🎉

Традиційно висловлюю свою вдячність команді MakeUp за чудову роботу та приємний подарунок 💖

Ще хочу подякувати за терпіння моїй дорогій подрузі, яка витримала кілька десятків дублів мого жартівливого ролика 💜

І звичайно дякую неймовірним учасницям MakeUp club, за теплу атмосферу, яскраві образи та емоції, було круто 💃

З продукцією L'Oreal Paris я давно знайома, мені вона підходить, тому я часто її використовую. Антивікові засоби ще не використовувала, завдяки регулярному догляду суттєвих вікових змін на моєму обличчі поки немає (нехай так і буде 🙏). А зовсім недавно взяла зразок, щоб спробувати нічну антивікову сироватку з ретинолом для всіх типів шкіри обличчя проти глибоких зморшок L'Oreal Paris Revitalift Lazer, бо стало цікаво який же він ретинол в сироватці.

Зараз розкажу детальніше про своє враження від лінійки гіалурон експерт L'Oreal Paris:

Скажу так, мене дуже порадував вміст боксу, але як виявилося для моєї комбінованої шкіри цьому набору косметичних засобів трохи не сезон.

Я добре знаю, що гіалуронова кислота чудово впливає на стан шкіри, але...

На ефективність догляду за комбінованою шкірою впливає також правильний підбір засобів залежно від сезону: літо, осінь, зима, весна.
🍃Літо:
Щоб компенсувати втрату вологи під впливом високих температур потрібні засоби, що мають зовсім легку текстуру, які залишать пори чистими, та не спровокують запалення.
🍁Осінь:
Уже прохолодніше, але ще не час для насичених текстур, щоб не спровокувати жирний блиск, це і є найбільш відповідний період для гіалуронової кислоти.
❄Зима:
Тут починаються перепади температур, вплив холодного вітру, тому можна і захисний крем і маску зволожувальну.
🌸Весна:
Гарний час для некомедогенних компонентів легких кремів вдень, та протизапальних вночі.

Використання цієї серії як самостійного догляду в теплу пору року просто не сприятливе для мене. Відразу після використання з'являється жирний блиск, хоч зранку, хоч ввечері моя шкіра в таку спеку не готова привітно приймати зволожувальну серію гіалурон експерт L'Oreal Paris.

А зараз кілька слів про ефект цих засобів влітку на комбінованій шкірі 25+ (ближче до 30, просто 25+ звучить краще).

Як на мене, має неймовірно приємний аромат, делікатно очищує та знімає макіяж.
Але в літню пору жирний блиск на обличчі відразу.

Знову ж таки той самий приємний аромат, в момент нанесення освіжає шкіру, зволожує.
Але в літню пору жирний блиск на обличчі відразу.

Прозорий гель, майже без аромату, досить щільний як для гелю. Так швидко вбирається, але далі так-так в літню пору жирний блиск на обличчі відразу.

Тому повноцінне тестування цих засобів почнеться з осені.

Текстура легкого крему, майже без запаху, дуже швидко вбирається та робить шкіру гладкою і зволоженою.
Тестую, отримані результати додам до свого відгуку.

Має зовсім легку та не вагому текстуру, чудові металеві кульки для масажу під час нанесення, обіцяє корекцію темних кіл.
Дуже зацікавила, дуже подобається, тестую вже зараз, про неї хочу написати окремо.

Гарного настрою красуні 💖💖💖