Pilirina 💛💙

Заглянемо до боксику Shelly разом? 🎁

Заглянемо до боксику Shelly разом? 🎁

Заглянемо до боксику? 🎁

Заглянемо до боксику Shelly разом? 🎁

Класно зволожує кутикулу, візуально прибирає заусениці. Консинстенція рідка, як для олійки, але не лишає жирних плям. Аромат і об‘єм сподобалися. Можна релаксувати.

Оцінити важко, нігті покриті гель-лаком. Здається, цей продукт 1:1 з олією для нігтів з екстрактом суниці й вітаміном Е. Навіть аромати схожі, але останній більш інтенсивний. Хоча склад на баночках говорить про те, що вони абсолютно різні. По консинстенціі вони теж однакові - рідкі, хоч це сироватка, а то олійка. Восени зніму гель і спробую протести по повній цей продукт - відгук доповню.

От від цього продукту я кайфонула! 🐌 Лавандовий аромат, приємна цукрова консинстенція, яка, при попаданні на вологу шкіру, перетворюється у щось схоже на піну. Шкіра після скрабу зволожена і виглядає доглянутою. Це просто SPA-рай! Сподобався найбільше з усього набору. Повторю точно. Прекрасний варіант для подарунку.

Продукт, який відтепер я буду купувати своїй мамі та собі. Я їх одягнула перед процедурою педикюру на годинку, а не на 15 хвилин, як було вказано на коробці, перед цим використавши скраб. Носочки просочені зсередини якимось кремом і вони так круто зволожили моі ноги, це таке приємне відчуття ейфорії. Здалося, що вся стара луска з мене посипалася. Чесно говорячи, навіть п’яти не довелося терти, а перед процедурою нанесення гель-лаку на нігті навіть ремувер не знадобився, просто відсунула кутикулу і вуаля! Для людей у віці це було б знахідкою. ☝️

На початку тестування викликав неоднозначну реакцію. Не сподобалася липкість, яка з часом зникає та аромат ( секонду! ). Проте, цей засіб я можу порівняти з «Теймуровою маззю», яка, до речі, теж не дуже приємно пахне. Син носить кросівки, звісно, користується різними дезодоруючими засобами у спеку. Спочатку шарахався від аромату, як і я, а потім,неочікуванно спрей йому зайшов. Він має накопичувальну дію і, аромат секонду, все-таки, краще, аромату поту. Ноги дійсно не пріють і зник запах з кросівок. Трішки протестували і зараз відправимо нашому тату на передову. От там хлопцям він точно знадобиться у спеку! Спрей, скоріше, має лікувальну дію, а не косметичну.

Банка величезна, має гарний аромат та приємна у використанні. Після використання шкіра зволожена та виглядає доглянутою. Цікавий продукт. Різниці з професійними альгінатними масками для обличчя я не помітила. Я його буду використовувати для шиї та декольте. Була б впевнена у безпечному складі - то ще й на обличчя нанесла б 😂

Для себе відкрила щось новеньке. Продукція Shelly якісна, має гарне пакування, доступну цінову категорію і, головне - це український бренд! 🇺🇦

Молодці, що ж тут ще додати! 🤘