Анастасія Фоміна

Сироватка,що врятує ваші посічені кінчики?💇🏻‍♀️

Сироватка,що врятує ваші посічені кінчики?💇🏻‍♀️

Пробники то моє все😋

Обожнюю коли продукти можна купити в форматі пробника ,протестувати і зрозуміти чи треба тобі повна версія.

Так я купила пробники сироватки від La’dor ,яка призначена для посічених кінчиків.

Формат справді зручний,можна легко брати такий формат для поїздок.Мені одного такого пробника 1 мл вистачає з головою на одне нанесення.

Аромат приємний,текстура не дуже рідка,більш щільна,як і має бути сироватка.Наноситься та розприділяється без проблем,не жирнить волосся і справді робить його більш доглянутим.Після розподілення продукту по волоссю,здебільшого я наносила продукт як і треба на кінчики,помітила ,що волосся при розчісування відчувається наче більш густішим та щільнішим,також воно стало більш гладким.

Звичайно варто розуміти,що продукти данного типу не вилікують волосся та невідновлять посічені кінчики,але певний візуальний ефект цей засіб точно дає.Волосся блискуче,менш сухе та менш пошкоджене на вид.Тому продукт непоганий,мені сподобався,навіть думаю,що може якось придбаю собі версію 15 мл.

Сироватка,що врятує ваші посічені кінчики?💇🏻‍♀️