Yana Osyka

Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt

Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt

Сьогодні розкажу про рум’яна цього бренду. В лінійці є 5 відтінків. Найцікавішими та найвеселішими виглядали Dreamwalk і Sunburnt. Я мріяла що ці кольори замінять мені рум’яна Dior Backstage. Бо Dior купувати не хочу. Коштує дорого, а пакування таке простеньке.

Інша справа Kaleidos – витвір мистецтва в косметичному світі. Є дзеркальце, верхня кришка м'якенька, весело її м'яти. Зверху обтягнена двома видами тканини. А прикрашає всю цю розкіш металева емблема бренду.

Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt
Kaleidos Mono Blush P01 Dreamwalk, P02 Sunburnt

В порівнянні з іншими рожевими рум'янами, Kaleidos P01 Dreamwalk є досить блідим і холодно-рожевим. Це мені не дуже сподобалось. Але поговоримо детальніше про кольори

Колір Dreamwalk є насиченим яскравим рожевим. Але при цьому йде в холодну сторону. Мабуть, через це він мені не дуже пасує. Виглядає окремо і не прикрашає образ. Також складнувато з ним поєднувати хайлайтери. Маю підозри що це через різну температуру (люблю нейтрально-теплі хайлайтери).

Іноді, беру для кольорових макіяжів, але часто міксую з теплішими рум’янами.

З відтінком Sunburnt ми більше подружились. Додає літньої теплоти й краще пасує до тону шкіри. Користуюсь з жовтуватими хайлайтерами та не жмочусь на бронзер. На фото колір виглядає помаранчевим, але то не зовсім правда. Він більше персиково-кораловий. Якщо нанести легкий шар, виглядає досить нейтральним.

Хоч і кольори різні, але характеристики у рум’ян однакові. Вони матові, мілові. Трохи сипляться в рефілі, тиснення вже стирається. З ними легко ставляться яскраві плями, тому треба брати супер-пухнастий пензлик.

А ще я зрозуміла що матові рум’яна не для мене. Їх значно складніше тушувати і виглядають вони не завжди вдало. Змішані відчуття залишають ці продукти. Адже пакування і зовнішній вигляд ваааау, але в практичному розумінні це не мій улюблений продукт.

Також треба зав’язувати з рожевими кольорами, це мені не масує. Пора змиритись що все що модне не завжди пасує.