OKazkova

Аромат, до якого хочеться повертатись

Аромат, до якого хочеться повертатись

Я познайомилась з "Green Tea" ще приблизно років 14 тому. Чарівний, ніжний, легкий... Особливий і незабутній. Він відрізнявся від інших парфумів, якими я користувалась після нього, і іноді неочікувано виринав у спогадах. Тому я знову і знову до нього повертаюсь.


Чомусь вже протягом декількох років більшість парфумів здаються мені неприємними, ба більше, іноді викликають головний біль. Навіть ті, що колись дуже подобалися. Чи то сприйняття ароматів змінилося, чи то в парфуми стали додавати більше хімії. Не знаю. І ось нещодавно я знов згадала про "Green Tea" та й замовила. Отримала посилочку від MakeUp, розпакувала, дістала парфум, пшикнула на себе і... відчула насолоду 😍 Все такий же чарівний, ніжний та легкий, як і 14 років тому.


Ношу його тепер із собою в рюкзаку та поновлюю аромат протягом дня. Це видно по стертому напису на пляшечці 😄 Так-так, напис стирається, але на аромат це не впливає.
А ще "Green Tea" ідеальний для літа: свіжий та ненав'язливий. Як зелений чай з лимончиком. Тож рекомендую!