Yana Osyka

Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine

Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine

Я люблю середнє перекриття, бо маю значний синьо-зелений пігмент під очима. Щільні консилери не влаштовують, адже люблю легкі, чи середньо-легкі тони. Якось я купила розхайплений Makeup Revolution Conceal and Define Concealer. Нанесла, і злякалась власних зморшок, в які забився пігмент. Тому Tarte Shape Tape я не хочу.

А Nars був по відгуках середнім консилером з великою лінійкою відтінків. Тому я замовила 2.3 Madeleine і не вгадала з кольором. Мій перший дорогий консилер, а я ним користуватись не можу. Розпачу не було меж. Діти я його нікуди не могла. Продати подругам не варіант, в мене їх не має. А в інтернеті хто буде брати відкритий консилер. Тому я чекала літа, а з ним сонця і засмаги.

Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine
Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine
Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine
Nars Radiant Creamy Concealer Light 2.3 Madeleine

Літо не врятувало, він все одно був затемним. А ось наносити тільки на темні кола під очима саме те. Бо колір має жовтуватість і непогано ховає синьо-фіолетовий пігмент. І я користувалась ним як коректором. Він тримався протягом дня, не скочувався, зморшки не підкреслював (а в мене активна міміка).

Ось живу в Канаді, всі гроші витратила на тіні, але все одно потрібен консилер. Замовила Nyx Can't Stop Won't Stop Full Concealer. І знову не вгадала відтінок, він був білим. Я наче не страждаю на проблеми зі сприйняттям кольорів, але з консилерами мені явно не щастило. Тому вирішила їх змішувати, щоб отримати потрібний колір. Це спрацювало і так я майже їх використала.

Але для огляду, звичайно ж, нанесла тільки консилер від Nars. Протягом дня я за ним слідкувала. Одну сторону припудрила, а іншу так залишила. Через 5 годин під очима все як і було. Пігмент не пропав, консилер трохи скотився, але не критично погано. Все ок.

Прикол, звичайно, що я більшість огляду писала про свої пригоди з консилерами, а не про сам продукт від Nars. Що ж поробиш, якщо він не викликав ніяких емоцій. Звичайний середній консилер. Все в ньому клас, він якісний, пакування норм, але якоїсь люксовості при використанні я не відчула. Можливо, куплю ще кілька небюджетних консилерів, щоб точно зрозуміти в чому прикол. Але поки я відчуваю присмак звичайності.