Milans

Моє «про запас» ❤️

Моє «про запас» ❤️

Вирішила поділитися своїм «про запас», це не все звісно, але я обрала те що має бути обовʼязково, а краще по декілька 😂

Тож почну з бази Bobbi Brown, для мене це щось неймовірне і я панічно боюсь що вона закінчиться і не буде ніде в наявності. Тому намагаюсь мати нову баночку, а як гарна акція то можу мати декілька на заначці.

Олійка Kerastase Rose, я дуже довго користувалась різними олійками, дуже любила CHI Argan Oil Plus Moringa Oil та CHI Luxury Black Seed Oil, але потім були дуже різні, якщо почну писати, то це всіх втомить, і мене також, тому закінчу на тому, що саме ця олійка особисто для мене виявилася найкращою. Поки мене влаштовує я дбаю про її запас.

Тонік і пінка напевно не самі важкодоступні продукти на моєму фото, але я їх обожнюю тому звісно маю теж певний запас. Якщо відсутність пінки в продажу я можливо якось переживу, а ось з тоніком буде важко, він мені наче прям рідний 😂

Ну ось і поділилась своїми запасами, сподіваюсь вам було цікаво, і можливо хтось ще поділиться тим що має на заначці 🥰

Моє «про запас» ❤️
Моє «про запас» ❤️
Моє «про запас» ❤️