Yuliia Sae

Туалетна вода, яка підкорює дівочі серця

Туалетна вода, яка підкорює дівочі серця
Туалетна вода, яка підкорює дівочі серця

Ми з хлопцем замовили декілька пробничків і одним з них був парфумованою водою Versace Eros і хочу сказати, що ми взагалі не прогадали. Це просто знахідка!

Чудовий аромат для сильної статі Versace Eros має дуже приємний запах, не різкий і не вульгарний, має солодкі ноти і цим дійсно зваблює, не дарма він є визнаним світовим шедевром.

Versace Eros ідеально підходять для будь-якої пори року та стану характеру.

Початкові ноти мають благородний м'ятний дух з позитивною кислинкою зелених яблук та цитрусового лимонаду.

В середніх нотах ви у всій красі відчуєте садову червона герань і тропічні боби.

І на фінал ви відчуєте на шкірі ванільний крем із кедровою смолою.

Такий особливий і неповторний аромат підійде для різних темпераментів, але не для кожного віку.

На мою думку цей аромат підійде чоловіками 18–30 років. Для чоловіків 25+ порекомендую Versace Eros Flame.

Що дуже здивувало - це стійкість, вони тримаються на тілі цілий день!

Перед замовленням ми спробували парфумовану воду Versace Eros у магазині Brocard, щоб дізнатись як парфум буде триматись на тілі і хочу вас запевнити, що туалетна вода тримається не гірше парфумованої!

І приємний бонус – це мила коробочка і сам дизайн пляшечки, як дизайнер я оцінила:)

Всім радимо🤍

Yuliia Sae
3
Підписники
0