Перемежко Елена

💙Antonio Banderas Blue Seduction - яскравий та стійкий чоловічий парфум💙

💙Antonio Banderas Blue Seduction - яскравий та стійкий чоловічий парфум💙

💙Мої вітання!💙

Сьогодні я хочу написати відгук про "погляд зі сторони" на легендарний Antonio Banderas Blue Seduction. Оскільки чоловік користується ним майже рік, я вже можу розповісти і про стійкість аромату, і про його зміни поведінки відповідно до пори року.

💙Деякі загальні дані:💙

  • Прем'єра аромату: 2007;
  • Країна-виробник: Іспанія;
  • Сегмент: міддл-маркет;
  • Клас: амбровий, фужерний;
  • Об'єм: 30, 50 та 100 мл.

Здається, в нас флакончик на 50 мл. Виглядає досить мініатюрним (незважаючи на товсте скло) та лаконічним. Флакон має рифлене денце, кришечка з пластику. Але виглядає непогано.

💙Antonio Banderas Blue Seduction - яскравий та стійкий чоловічий парфум💙

Аромат - свіже-солодкий, але має певну терпчинку. Досить насичений і яскравий, але якщо вам треба легкий, повітряний аромат - це не про Бандероса.

Виділити певні нотки мені складно: хіба що впізнавані дещо підсолоджені цитруси, та пачулі (що й надає терпкості).

Взимку, до речі, пачулі домінують: я починаю відчувати тут якісь "відсилки" до Angel Thierry Mugler, але якби той був свіжий (без ванілі та карамелі). В ароматів відчувається мандарин та пачулі, терпчинка досить помітна.

Влітку ці парфуми розкриваються інакше (і мені до вподоби більше): на перший план виходять цитруси (лимон, бергамот) які дещо пом'якшені солодким не впізнаваним мною фруктом. Пачулі теж є, але не задушливі та слугують помірним "фоном".

Акватичних або яскраво-фужерних нот я не розрізняю.

Проте - є момент, яким Блю Седакшн може похизуватися: це його яскравість, насиченість, стійкість.

  • Я відчуваю парфуми від чоловіка десь 3-4 години (звісно перші 2 - найяскравіше);
  • Ввечері все ще можна вловити аромат із зони нанесення;
  • Влітку він не "дівається в нікуди" (як часто буває з іншими парфумами).

💙Моє загальне враження: добротно по стійкості, але досить прямолінійно за звучанням.💙 Цей парфум досить сильно нагадує мені "стиль" звучання у аналога коко Мадемуазель що є в мене - Flavia Pegasus Pour Femme: інтенсивний парфум, але наче недостає йому трохи витонченості...

Рекомендую, але лише для тих, хто сприймає ноту пачулі в парфумі.

💙Дякую за увагу! Бажаю вам чудових парфумів та творчої наснаги!💙