Skomska Olya

Maybelline VS Eveline😈

Maybelline VS Eveline😈

Користувалась постійно Eveline (шоколад) , вже мій третій тюбік❤️.

Зазвичай купувала в Є, коли ціна ставала близько 90 грн.

Вирішила придбати Maybelline New York Lifter Gloss 08 .

Коли я отримала посилку і перший раз нафарбувала губи, в мене трішки було розчарування, таке відчуття що він аналогічний Evelinе, але просто дорожщий в два рази. Я взяла паузу, щоб довше потестити.

Але я помилялась, користуючись два тижні я вже можу написати свій відгук-порівняння:

Eveline Cosmetics OH! My Lips Lip Maximizer Chocolate

хочу звернути увагу , що об'єм 4.5ml .

Мені дуже подобається , що блиск має ефект збільшення губ та чудовий аромат шоколаду, хороша консистенція, зручний аплікатор, красивий колір, але більш з розовинкою, добре тримається та зволожує.

Ціна дуже часто близько 90 грн.

Maybelline New York Lifter Gloss об'єм 5.4ml.

Приємний запах, хороша консистенція , не має ефекту збільшення губ, та не зовсім зручний аплікатор, адже великий. Дизайн красивий, приносить задоволення від користування. Колір більш шоколадний. Має солодкий смак. Ціна близько 210 грн.

Якщо порівнювати між собою- що тей , що тей блиск вартий уваги. Вони не липнуть, приємна консистенція, класні кольори, але Eveline більш з розовинкою, а Maybelline до шоколадного відтінку. Різні об'єми, напевно , якби Evelin мав такий ж об'єм то ціна б була б орієнтовно однакова.

Рекомендую спробувати два🥰 , та визначити свій фаворит, особисто для мене вони на одному рівні , та суперові🔥

Maybelline VS Eveline😈
Maybelline VS Eveline😈
Maybelline VS Eveline😈
Maybelline VS Eveline😈