Mila__Mi

Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink

Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink
Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink
Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink

Есенцію як додатковий доглядовий засіб для волосся я пробувала вперше. Чим привернула мою увагу ця есенція?

  • Ну, по-перше мені подобаються засоби бренду.
  • По-друге гарний склад, основні компоненти: кокосова олія 🥥, гіалуронка 💧, пантенол, гліцерин та касторова олія.
  • По-третє зручний формат стіку. В коробочці 4 стіка по 10 мл, які можна брати з собою в дорогу і вони не будуть займати багато місця👍🏻.
Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink
Есенція для волосся "Кокос-гіалурон" від Tink
  • Аромат яскравий, мультивітамінний 🍑🍊🍏🥭 (який ще деякий час після використання залишається на волоссі).
  • Есенція блакитного кольору з легким перламутром.
  • Консистенція гелева, середньої густоти.

Наносила есенцію на вологе волосся (попередньо віджате рушником від зайвої вологи) від середини довжини волосся до кінчиків.

Виробник рекомендує тримати засіб 20-30 хвилин. Я тримала її 15 хвилин (так як не люблю оцей довгий процесс) і моєму нефарбованому волоссю цього вистачило 👌🏻 Можливо якщо у вас фарбоване і дуже пошкоджене волоссячко, треба буде потримати так, як рекомендує виробник 20-30 хвилин).

Потім вже йду мити голову і сушити волосся феном.

Результат був вже після першого використання 😍 Волоссячко стало зволоженим, насиченим корисними речовина і таким блискучим 🤩 + Есенція полегшує розчісування, робить волосся міцнішим та більш еластичним, згладжує посічені кінчики. До того ж є помітна накопичувальна дія.

На тривалість чистоти волосся не впливає.

Виробник також рекомендує зробити курс 8 процедур (2 упаковки), але я б рекомендовала такий варіант пошкодженому волоссю. Якщо у вас нормальне волосся і ви просто хочете додаткове зволоження та доглянутий вигляд, то вистачить 4 процедур (1 упаковку) і через деякий час просто повторювати.

Я задоволена результатом, можу рекомендовати (до того ж це дуже бюджетно). І хочу вже спробувати інші есенції від бренду 😍