Mila__Mi

Скраб, який викликає залежність

Скраб, який викликає залежність
Скраб, який викликає залежність

Вже декілька років я комбіную магнієві скраби з сольовими, або цукровими скрабами. Скільки цукрових скрабів я не пробувала, жоден з них не западав мені душу ...

Поки я не спробувала цукровий скраб від Shelly 💘

Всього у бренда два види скрабу. Я обрала для себе зволожуючий з алантоїном, екстрактом равлика та олією каріте.

🐌Оформлення мені дуже імпонує, ніжні відтінки, які легкі для очей і власне сприяють розслабленню.

🌸Скраб знаходиться в округлій, матовій, прозорій пластиковій баночці. Баночка доволі об'ємна, так як тут аж 350 г скрабу 👏🏻

На боковій стороні баночки, можна знайти детальну інформацію про засіб: опис, призначення, склад, спосіб застосування та інше.

Склад невеличкий та в цілому гарний по своїм складовим. В ньому дійсно міститься обіцяні виробником основні компоненти.

Під кришкою знаходиться пластикова мембрана, яка легко знімається. А в середині вже можна побачити сам скраб ⬇️

Аромат:
Я одразу впізнала цей аромат, бо його неможливо забути, він дуже приємний та парфумований. Такий аромат має мій улюблений кокосовий шампунь від TINK. Які має ноти і чим саме пахне, описати важко, але пахне класно та дорого.

Після використання аромат ще деякий час залишається на шкірі, але при цьому він не нав'язливий. І з цим скрабом, можна точно не використовувати парфуми 😉

Колір:
Скраб дуже приємного ніжно-лавандового кольору 💜

Текстура:
Текстура ближча до вологої, добре тримається в руці, завдяки суміші олій, які є у складі. Під час використання не сиплеться.

Ви тільки погляньте на цю текстуру 👀

Набираю невелику кількість скрабу в долоньку і наношу скраб на трохи вологу шкіру тіла, масажуючими рухами.

При контакті з водою скраб перетворюється в емульсію зі скрабуючими часточками.

Скрабування, особисто для мене більш делікатне, але при цьому дууже якісне. Після нього в мене немає почервонінь, як це буває з більш жорсткими скрабами.

💜 Скраб чудово видаляє омертвілі клітини

💜 Очищує пори

💜 Робить шкіру такою гладенькою та оксамитовою на дотик. Тим самим полегшує нанесення навіть самих щільних баттерів

💜 Підвищує пружність

💜 Попереджає вростання волосся

💜 Дає додаткове зволоження та пом'якшення, завдяки ціннім олійкам у складі

💜 Не залишає на шкірі жирної плівки

▫️бюджетний та економічний у використанні.

Помітила, що з ним шкіра стала менше сохнути і лущитися, хоча ще опалювальний період ☝🏻

Зазвичай я використовую скраби 1-2 рази на тиждень, але з цим скрабом мені хочеться скрабуватися майже щодня😅 Він справді викликає залежність (в хорошу розумінні цієї фрази).

Задоволена ним на всі 100% і залюбки повторю його покупку 💜