Fraulein

Мої улюблені масляні парфуми

Мої улюблені масляні парфуми

З брендом Al Rehab я познайомилася цієї весни. І одразу захопилася ним, саме у варіанті масляних парфумів у ролику.

Розкажу про свою невеличку колекцію.

🖤

Це було моє перше знайомство з брендом. Почула про нього від однієї блогерки, але вона розповідала про масляний формат. І так "смачно" його описала, що мені сильно і відразу захотілося😁

Але, нажаль, такого формату ніде не було і придбала спиртовий.

Об'єм 35 мл.

Вистачить його надовго, враховуючи, що він насичений (вистачає одного пшику) та супер стійкий (приблизно добу! А на одязі ще довше).

Красивий флакончик, незвичної форми з товстого матового скла.

Я трохи пожалкувала, що взяла у форматі спиртового спрею... ні, він класний, чудовий. Я не можу сказати недоліки, тим паче за таку ціну, але я просто уявляю, яким же смачний він був би у маслі🖤

Бо тут спирт робить його трохи простішим та різким.

(Але можу сказати, що протягом 3-4 місяців він відстоював на поличці в одному положенні і трохи "всівся", заспокоївся, аромат став більш приємним та почав розкриватися)

Пишуть, що він схожий на Gucci Rush, але особисто я нічого з цього приводу не можу сказати..

Лайфхак, як роблю я, аби зробити його "тихішим" та солодшим:

пшикаю один-два рази на ватний диск та протираю ним звичні пульсуючі точки, а також місце за коліном ззаду ( до речі, ви знали, що і досі не існує наукової назви цього місця?)

А потім я почала читати відгуки, дивитись відео про них і була здивована, що їх дуже багато варіантів - як масляних так і спиртових, як аналогів відомих парфумів, так і самостійних.

Але, як на мене, фішка саме в масляних. Для мене вони стали відкриттям.

Наступними замовила вже в форматі ролику.

Вони представлені в об'ємах 3 та 6 мл.

Я взяла найменші, і один 6 мл, бо дуже хотілося взяти саме цей аромат, а менше об'єму не було в наявності..

Але і такого маленького формату вистачить на довго.

І особливо зручно просто брати з собою в сумочки, кишеню або подорож. Майже не займають місце і можна взяти декілька ароматів для різноманіття.

Унісекс. Такий льодово-цитрусовий. Бадьорий.

В якості дозатор у них невеликий шарик, ним зручно наносити масло на шкіру. Виходить не багато рідини, яка за декілька хвилин вбирається в шкіру.

Доволі своєнравні. Їх не можливо предугадати. Вони розкриваються по-різному, в залежності від:

-температури (вашої та зовнішньої)

-вашого настрою

-приміщення

-типу шкіри і тд.

Це стосується всіх масляних Al rehab.

Silver один з моїх улюблених. Це аромат-життя. Асоціації з ним- бадьорий сонячний ранок, ти сповнений планів та бажання щось робити.

Схожий на Calvin Klein For her.

Він сподобався навіть чоловіку, проходив з ними увесь день спокійно)

Аромат "сидить" ближче до шкіри, не шлейфить усюди. Його добре чують ті, хто поруч з вами.

Він не солодкий. Для мене це аромат унісекс, як для жінок, так і для чоловіків. На усі пори року. Але як денний варіант. В якості вечірнього не бачу.

Чутно переживе піраміди- спочатку цитрус, яскравий, бадьорий, а згодом аромат розкривається, стає теплішим та об'ємним.

Не всім сподобається, особливо власниця холодної шкіри.

Це свіжий, мильно-цитрусовий аромат з кислинкою.

І якщо на холодній шкірі (а в мене саме така) чути лише "кислу свіжість", то він приємно розкривається саме на теплій шкірі. Тоді вже він розкривається, чути переливання, ігристість.

Мені здасться, буде більш актуальним весною та влітку.

Пс. він переїхав до мами, у неї тепла шкіра і їй він пасує

О! Це мій най-най з усіх арабів!

Це досить специфічний аромат. Ви або зкривитесь та приберете в сторону або трапиться любов!

У мене якраз другий варіант.

Це містичний, загадковий, такий вайбовий аромат.

Він однозначно східний.

Навіть на моїй холодній шкірі він розкривається шикарний букетом, приємним різноманіттям .

Для мене це аромат на осінь або для прохолодно літнього вечора серпня. Він "окутує" теплом та створювати неповторний настрій.

В ньому я чую корицю, хоча її нема в піраміді. А я її терпіти не можу! Але тут - просто захват🖤 (До речі, читала відгуки, де кажуть, що можна не вірити піраміді, що вказана в описі, адже зовсім інший аромат виходить)

Заявлений як унісекс, але для мене це однозначно жіночий аромат, нікому його не віддам!

Дуже схожий на Sultal Al oud.

Але вже більш з кислинкою. Мені він дуже подався із баночки, але на мені він не розкрився, навіть влітку. Віддала мамі, у неї шкіра тепла. І ось тут він і заграв всіма переливами! Я години дві ходила всюди за нею та принюхувалася до її шиї. Навіть почала вже її дратувати😆

Але я просто була шокована та вражена, настільки це пряний, містичний, солодко-деревинний аромат з найлегшою кислинкою, яка так і манить та п'янить.

Це такий простенький аромат, як для мене. Спочатку мені здалося, що це просто моно-аромат кондитерської ванілі. В піраміді багато нот, але я не чую усієї їх гри....

Але якщо добре вислухати, то можна почути і какао, і білий шоколад, навіть нотку мускусу..

Пасує для будь-якої пори року, в будь-яку погоду.

Але особисто мені він більше подобається, коли прохолодно. Легкий светр, гольф під горло, або плед. Відразу такий затишок))

А ще помітила, що він дуже подобається чоловікам, вони роблять компліменти))

З ним дуже важливо не переборщити! Інакше буде " душити" і вас, і усіх оточуючих.

Слідів на одязі я не помітила, але краще нанесіть масло, почекайте декілька хвилин, аби воно встигло увібратися і не залишалося плям, а тоді вже можна одягатися.

Також їх краще наносити в одному місці: або на зап'ясток або на шию. Бо інакше буде занадто. Стійкість неймовірна - на шкірі більше 8 годин!

Дякую за вашу увагу🖤

Цікаво також почути вашу думку щодо цих парфумів. Чи користувалися ви ними, чи сподобались, які саме аромати були?