Олена Романюк

Garnier Fructis Папайя Superfood бальзам-ополіскувач

Garnier Fructis Папайя Superfood бальзам-ополіскувач
Garnier Fructis Папайя Superfood бальзам-ополіскувач

Серія Garnier Fructis Superfood добре відома усім, неймовірні аромати на будь-який вибагливий смак, відсутність силіконів, 98% інгредієнтів натурального походження, пляшка 100% з переробленого пластику.

У своєму догляді я вже користувалася масками цієї лінійки, банановою та з алое (найбільше сподобалася перша). Тепер дійшла черга до бальзамів, завдяки дописам авторок MAKEUP Club 😊

Герой мого допису - бальзам-ополіскувач з екстрактом папайї (ще у складі соняшникова та соєва олії), який обіцяє нам відновлення пошкодженого волосся.

Моє волосся - натуральний блонд, відрощую каре, нормальний тип, схильне до хвилястості.

Отже, сам бальзам доволі густий, треба трясонути пляшку, щоб видобути продукт, поки пляшка повна, то не особливо напружує, хоча я бачила відгуки і скарги на рідкий стан бальзаму.

Бальзам легко наноситься на волосся, воно легко ковзає між пальцями, легко прочісується і приємно "жмакати", якщо хочете отримати кучері. І, звісно, аромат, неймовірний, солодкий, заповнює усі ванну кімнату 🍊.

Випобник, як і з масками, не вказує скільки тримати бальзам на волоссі, тож, орієнтуємося на 2-5 хвилин, і змиваємо.

Волосся після бальзаму гарно розчісується, легеньке та розсипчасте, бальзам не ущільнює волосся, як маски. Мені не хочеться зверху щось наносити, бо волосся дійсно гарно лежить, не стирчить і не обтяжене.

Отже, бальзам-ополіскувач з папайя достойний представник лінійки Superfood від Garnier, гарний склад (без силіконів!), неймовірний аромат та дійсно помітний ефект на волоссі.

Дякую, що читали, усім гарного волосся і вдалих засобів по догляду!

Garnier Fructis Папайя Superfood бальзам-ополіскувач
Garnier Fructis Папайя Superfood бальзам-ополіскувач