MAXIMOVA🌷

Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀

Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀

Але сталось щось неймовірне. Я з першого разу намалювала гарні вії та ще й не замастила повіку!😱😅 У мене в голові було «це як?» «а так можна було?»😂

Зазвичай нові туші - рідкі і я чекаю доки вони трошки постоять підсохнуть, бо вони не тримають мені вії, вони опускаються. Якщо порівнювати з легендарною Maybelline Colossal - то GlamBee робить мої вії красивішими.

На фото я профарбувала вії двійчі. Туш подовжує і гарно розділяє але не надає об’єму. Не осипається. На кожен день супер! Вона не водостійка, тому мені на літню спекотну погоду підходить.

Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀
Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀
Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀
Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀
Туш-панчохи для вій за 54 грн🙀

Пластиковий матовий футляр, туба досить товстенька. Об’єм невеликий - 5 гр. Щіточка силіконова у формі ялинки. Нею дуже зручно користуватись.

Це термо-туш. Достатньо намочити теплою водою, трошки зачекати і туш сама легко відходить з вій «панчохами» не утворюючи ефекту панди. (Не знаю навіщо я трохи терла око на відео, зазвичай так не роблю, просто прикладаю легенько палець і туш знімається).

У відгуках про цю туш не всі в такому захваті, як я. Та це зрозуміло - кожному своє. Для мене вона стала бюджетним відкриттям😊