Milans

Маска як легенда ❤️

Маска як легенда ❤️

Не знала писати допис чи ні, оскільки річ піде про маску яку я купала в доКовідні часи 😂 Так вона пережила ковід та нинішні часи… тому вважаю що написати про неї треба 🥰

Живильна маска для волосся після сонця

L'oreal Professionnel Serie Expert Mexoryl Solar Sublime Masque.

Придбала я її для відпочинку на морі, користувалась лише на відпочинку, це була друга баночка вже. Якщо користуватися нею просто, вона не дуже як на мене, а ось коли море, сонце, вітер, басейн, і все це разом — то увечері ця маска наче та фея яка виконую бажання 😃, волосся дуже гарно переносить солону/хлоровану воду, з піском вітром та шаленим сонцем. Її залишалось зовсім не багато, хотіла просто викинути, але вона не змінилась за цей час, і я її використала 🥺 з волоссям все добре, зі мною теж 😂😂😂 я довго на неї дивилась, аромат не змінився, консистенція та колір також, тому «домазала» та з чистою совістю можу викинути пусту баночку.

Здається її зняли з виробництва, тому що немає в наявності вже роки 3 чи навіть більше.

Мені прийшлось дуже постаратися, щоб знайти достойну альтернативу цій масці. Але якщо вона зʼявиться ще, то обовʼязково придбаю баночок 5, маю досвід і точно знаю що вона може роками зберігатися гарно 👌😂☺️

Маска як легенда ❤️