Кулик Руслана

#testmakeupclub

#testmakeupclub

1. Олійне мило для душу від Babe Laboratorios

  • Виглядає, як звичайна олійка, приємна на додик текстура та легко розподіляється;
  • Виглядає, як звичайна олійка, приємна на додик та легко
  • Дуже гарний запах. Ніжний і зовсім не хімозний;
  • Прекрасно очищує та класно зволожує шкіру.

Чудове олійне мило, яке однозначно варте уваги.

#testmakeupclub
  • Має SPF 20, це однозначно плюс;
  • Добре зволожує губи, усуває лущення;
  • Запах ванілі, як на мене занадто сильний та приторний. Я ніколи не мала проблем з віддушками у бальзамів, адже через 1 хв завжди переставала їх відчувати. Але цей запах для ну дуууже нудкий;
  • Текстура масляниста. Я одного разу зимою помітила лущення губах і через, те що гігієнічка закінчилась я вирішила нанести на губи просто кокосову олію🤦‍♀️, от від цього бальзаму у мене таке ж неприємне відчуття жирності. Впевнена, що за таку ціну можна знайти кращий бальзам.
  • Дуже стійка туш. За цілий день взагалі не осипається;
  • Консистенція досить густа, але грудочок немає;
  • Наситься легко, промальовує навіть маленькі вії;
  • Щіточка широка та має густі щітинки. Я особисто не люблю такі великі щіточки з ворсинками, віддаю перевагу силіконовим, але в даному випадку туш сподобалась;
  • Легко змивається звичайною міцелярною водою.

Олівчики були у двох відтінках: Medium Brown та Black Brown.

Мені сподобались обидва відтінкт.

  • Грифель тонесенький та м'який, тому ним можна промальовувати, як брови повністю так і просто домалювати волоски в окремих місцях;
  • Стійкість хороша, витримали цілий день спеки. Головне не чіпати брови руками, тоді можна їх розмазати;
  • Щіточка з короткими, але досить жорсткими ворсинками. Я саме такі люблю, для підходить ідеально.

Підводки у боксі представлені у трьох відтінках: чорна, чорна матова та коричнева. На очах вони не дуже відрізняються, якщо не приглядатись, то різницю навіть не помітиш.

  • Кісточка дуже зручна, як для тих хто стрілки малює давно, так і для новачків. М'яка з синтетичним пензликом, легко проводити навіть тонесеньку лінію;
  • Стійкість. Досить непогано тримаються всі три підкодки, але під вечір вже починають тріскамись. Всіх випробовувала з самого ранку і до вечора на спеці. На 1-му місці по стійкості в мене коричнева, на 2-му чорна матова і на 3-му чорна глянцева.
  • Пігментація в них непогана ( ну принаймі у двох з них). Для насиченого кольору у коричневої та чорної глянцевої достатньо нанести їх у 2 шари, а от з чорною матовою все не так добре. Можливо це мені така попалась, але вона просто якась напівпрозора. Для того, щоб добитись дійсно насиченого чорного кольору я її наносила в 4 шари.