Milans

Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️

Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️
Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️

Тож придбала я якось собі новий скраб, а саме Заспокійливий скраб для чутливої шкіри голови Kerastase Fusio-Scrub Apaisant, тестила його добряче і додала у wish list, як легкий та дієвий засіб, проте в мене є ще один скраб, але він вже ну вкрай рідко “використовуємий”, тому що для мене дуже потужний, очищає добряче і треба його хорошенько промивати шампунем, Шампунь-пілінг проти лупи

Vichy Dercos Micro Peel Shampoo, для мене він надійний як швейцарський годинник 😂😂😂 Фото додам.

Тож повернемось до Kerastase, його мені легше змивати, він піниться добре, має достатньо абразивних частинок, вау ефекту немає, але я шукала трохи інше і це саме те. Помірний та лагідний скраб. Дівчаткам які полюбляють чисте «до скрипу» він точно не підійде.

Я шукала скраб щоб це було більше про догляд, не для екстрених випадків, проте для таких випадків в мене як раз є Vichy 🙌 якщо щось пішло не так я хапаюсь за нього. В інших випадках це лише доглядовий засіб який допомагає трохи краще очистити, і який я використовую з задоволенням, насолоджуючись як самим процесом, так і результатом, а це саме Kerastase Fusio-Scrub Apaisant. (з Vichy насолоди не багато, його дійсно треба змивати дуже добре, і дуже довго🤦🏻‍♀️, але результат того вартує)

Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️
Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️
Скраб для шкіри голови Kerastase ❤️