Jasmine🌸

Догляд за волоссям🧖🏽‍♀️

Догляд за волоссям🧖🏽‍♀️

Привіт красуне🌼

сьогодні мені хотілось би поділитись своїми помічниками, які неодноразово допомагають привести до порядку моє пористе, кудряве волосся)коли закінчується шампунь з кондиціонером і треба вже замовляти, починається квест, правда😄бо по-перше, мені складно підібрати та по-друге, розуміючи що по відгукам не підбереш стає ще складніше😅 в таких випадках, коли не знаходжу бажаного, на допомогу приходить професійний бренд родом з США - "Tigi Bed Head", зазвичай обираю набором для сухого й пошкодженого волосся і ніколи не засмучуюсь, бо він мені чудово підходить: добре зволожує, очищає, пом'якшує та надає блиск💎

на відео можете побачити що консистенція шампуню доволі густа, не вважаю це мінусом(у відгуках вказують чомусь саме це), бо легко можна розітерти в долонях та вистачає такої баночки дууууже надовго.

Шампунь з кондиціонером вже закінчуються, тому наступним буде огляд на Matrix та бальзам від Sue👀

Догляд за волоссям🧖🏽‍♀️

А ось цей продукт здивування для мене, бо я не могла знайти той самий флюїд(читай все в одному). Раніше такі спреї обтяжували волосся та ніяким чином не давали заявленого ефекту, але цеееей😍

дівчата, це дійсно топ🫰🏽і якби не порада від подружки, то можливо я б ніколи так і не дізналась про нього.

Почну по порядку:

- Італійський;

- професійний;

- розгладження та часткове випрямлення моїх кудрів;

- термозахист;

- зааапах🌺🌸

якість/ціна взагалі🔥

тому, якщо ви в пошуку дієвих засобів для догляду за волоссям раджу як подружці цих красенів🧴

можливо хтось вже знайомий з одним із цих брендів, поділіться своїми враженнями📝цікаво почитати як вам☺️