Yana Osyka

Physicians Formula Butter Bronzer

Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer

Ох цей бронзер, він дотепер прекрасний. Користуюсь ним досить давно, але до металевого рефіла так і не дійшла.

Колір має гарний, достатньо прозорий тому плям з ним не наставиш. На сонці можна роздивитись малесенькі блискітки, можливо це секрет чудового нанесення. Підтон має тепло-жовтуватий. На обличчі виглядає наче сонечко поцілувало. Але зараз для мене іноді буває за світлим. Це якщо я зроблю собі смаглявий тон. Тому для світлошкірих саме те.

Ідеальний бронзер на кожен день. Але цей кокосовий аромат, так і не вивітрився протягом часу. Знаю, що багатьох він бісив, але мені подобається.

Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer
Physicians Formula Butter Bronzer

Пакування - повна біда. Цей пластик не виглядає впевнено. Я його боюсь брати в дорогу. А ще через опуклість він займає багато місця в органайзерах для косметики. А цей прикол з відділом для пензлика. Ви його бачили? Замість ворсу там поролон. Це капець. Іноді я хочу витягти рефіл і поставити в магнітну палетку, але хвилююсь що зламаю сам бронзер.

Ось кілька макіяжів з Butter Bronzer. Здається, продукт не видно, але ви й не повинні його бачити. Бронзер мусить плавно стушуватись з іншими продуктами на обличчі й дати легкий присмак свіжості.

В мене є мрія - знайти такий самий бронзер, але в іншому пакуванні. Я в захваті від шовковистості текстури та легкості нанесення. А колір просто ідеальний. Тому, якщо знаєте класні бронзери в норм пакуванні, порадьте, будь ласка.