Missmili

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner

Моє волосся доволі тонке,але густе,жирне у коренях і більш сухе на кінчиках,злегка освітленне,а також пористе і пухнасте.Найбільше бісить- пористість,трохи вологе повітря або десь капне дощик,і все я кульбабка😂

Тому вибираючи засоби для волосся,звертаю увагу як він діє саме на пористість,якщо волосся гладке і не пухнасте навіть при високій вологості повітря,значить засіб крутий,буду брати ще!

Matrix Food For Soft Detangling Hydrating Conditioner

Тому,коли на Мейкапі з‘явилася нова серія Food For Soft то я особливо не задумувалась і придбала кондиціонер цієї серії

Food for soft-серія засобів які підійдуть будь-якому типу волосся,мають в складі олію авокадо та Гіалуронову кислоту,для зволоженного і м‘якого волосся.

Кондиціонер має густу консистенцію,приємний кремовий аромат який залишається на волоссі.

Я його використовую так:

На вологе чисте волосся,наношу невелику к-сть засобу,потім прочесую волосся гребінцем,чекаю хвилин 5,і змиваю прохолодною водичкою

Вже на етапі змивання волосся,гладке,ковзке і розплутане.Проблем з розчісуванням також не було,волосся слухняне і піддатливе.

На виході я отримую м‘яке,зволожене і сяюче волосся яке не плутається,воно легеньке і не обтяжене.І важливо,з пухнастістю засіб працює на ура,волосся виглядає акуратним та доглянутим навіть у вологу погоду

Кондиціонер не розчарував,класний засіб!Тепер хочу всю лінійку))