Blondie_rs

Фен браш та укладка за 5 хвилин

Фен браш та укладка за 5 хвилин

Усім привіт! Не так й давно (а точніше - в кінці травня) я робила Looks із нерозумінням того, як повинна працювати ця штука. На День народження мамі подарували такий фен браш для укладки від бренду Gemei, модель GM-4828. Я одразу ж хотіла випробувати на собі, проте, нічого не зрозуміла. Перш за все - воно страшно гудить (раза в три шумніше за мій фен - далі буде відео з процесом укладки, тож звук я вам продемонструю). По-друге, пристрій не повертає браш на 1 швидкості ( і там просто не таке гаряче повітря). Тож, голівка стає рухомою лиш на 2 швидкості. А ми вже при розпаковці подумали, що браш бракований 😅

Фен браш та укладка за 5 хвилин

Коротко про комплектацію: до фена-щітки йдуть ще дві насадки окрім основного рухомого брашу. Значно менша за діаметром щітка для накрутки та насадка для точкової просушки волосся попри корені. Але поки не було потреби у мами ними користуватись, бо туди-сюди міняти насадки на доволі дешевому пристрої - така собі ідея 😀 Усе пластмасове, з невеличкими люфтами. Всюди є шви, впринципі, на свою ціну тягне (залежно від магазину - від 590 грн). Основний браш не керамічний точно - скоріше виготовлений зі сплаву металів та пофарбований. Дві інші насадки - пластмасові.

І очевидна відповідь, щоб довго не тримати інтригу - різна довжина волосся. У мами каре, ну а в мене волосся значно довше. Також я думаю, що ще залежить від густини та типу волосся, адже на мені ця фен-щітка не робила нічого, лиш нерівномірно просушувала волосся, залишаючи полоски від поверхні брашу 😅 І як би я там вправно нею не користувалась - толку від неї моєму волоссю ніякого. Уявну укладку вона не робить, і ніяк не фіксує волосся. Неправильно натиснувши поворот щітки - все починає плутатись. А якщо ще й невдало закрутити, то кінчики волосся стають ламкою соломкою (при чому я наносила термозахист, все по базовим правилам стайлінгу). Зробити таку укладку, як показували на відео в салонах, мені не вдалось. І ось, приїжджає мама в гості минулого тижня з чудово вкладеним волоссям, і я одразу питаю: "Ого, це ти з випрямлячкою подружилась?", а мама: "Ні, це ось тим феном-щіткою". І я зависла 😂 Тож ми домовились, що коли я приїду - вона продемонструє все для контенту 😉

На відео видно, що браш абсолютно легко прокручуться, не заплутує мамине волосся та швидко висушує його, надаючи потрібної форми та об'єму. Також щетинки на браші м'ягенькі та зовсім не дряпаються.

Я спеціально засікала час, щоб не помилитись. І справді - рівно 5 хвилин і готово! Результат вражає. Волосся не стирчить у різні сторони, взаді також не кучерявиться; а ще це дуже швидко та зручно!

Звичайно, виробник рекомендує спочатку просушити волосся попри коріння тією маленькою насадкою, яке точково скеровує повітря. Але, як бачимо, і без цих махінацій все доволі непогано вийшло 😊

Укладка на маминому волоссі тримається практично до наступного миття голови. Волосся блискуче, не стирчить в різні сторони. А ще з великих переваг цієї щітки - легка та зручна укладка волосся взаді. Бо самому зробити там стайлінг випрямлячкою - це завдання з зірочкою. Тому я й була дуже здивована, коли при зустрічі побачила у мами рівномірну укладку та не закручене волосся на потилиці.

Крім того, може ще тип волосся відіграв тут роль. У мене вже знову густе, відновлене (після висвітлень) волосся, яке само по собі не висушується ніколи 😃 У мами фарбоване, трішки сухіше, чим у мене, хоча також об'ємне та доволі густе.

Тож, випрямляч я забрала з собою - також планую зробити про нього допис, адже він цього вартує. А фен браш тепер гарно служить мамусі та полегшує їй життя. Гарна укладка однозначно міняє образ та піднімає настрій 😍

Всім бажаю гарного волосся та продуктивного нового тижня!