Yana Osyka

Charlotte Tilbury Matte Revolution Very Victoria, Pillow Talk, Pillow Talk 2 Medium, Walk Of No Sham

Charlotte Tilbury Matte Revolution Very Victoria, Pillow Talk, Pillow Talk 2 Medium, Walk Of No Sham
Charlotte Tilbury Matte Revolution Very Victoria, Pillow Talk, Pillow Talk 2 Medium, Walk Of No Sham

По пакуванні скажу, що на фото це має кращий вигляд. В житті відчувається слабкість футляра і згодом золотисте покриття дряпається (добре хоч не злізає як у блисків Fenty Beauty). Мені подобається мініформат. Ідеально якщо в тебе багато помад і ти їх ніколи не закінчуєш. Також зручно покласти в маленьку сумочку.

Charlotte Tilbury Matte Revolution Very Victoria, Pillow Talk, Pillow Talk 2 Medium, Walk Of No Sham
Charlotte Tilbury Matte Revolution Very Victoria, Pillow Talk, Pillow Talk 2 Medium, Walk Of No Sham

Текстура приємна на губах, не має відчуття щільного покриття. Не підкреслює сухість, а навпаки трохи розгладжує текстуру вуст. Помада не віддає колір одразу, її можна нашаровувати й отримувати більш насичений варіант кольору. Аналогів цій особливості в інших помадах я не зустрічала.

Кольори цікаві, не банальні та досить універсальні. Поговоримо про них детальніше

Це вічний батл. В косметичних чатах і зараз можна зустріти питання: “А яка помада більше мені личитиме Very Victoria чи Pillow Talk?”. Щоб не страждати від складності вибору я обрала набір де є ці два кольори. Very Victoria була моєю улюбленицею, вона пасувала до будь-якого макіяжу. Але коли я засмагла, то звернула увагу на холодувато-рожевий підтон в помаді. Раніше я цього не бачила. Тому зараз для мене більш універсальна Pillow Talk, хоч і Very Victoria активно користуюсь. Моя думка, якщо не можете обрати візьміть набір з мініатюрами, адже ці дві помади різні та підійдуть багатьом типажам.

О це грім всього косметичного світу. Один зі стовпів на якому тримається бьюті ринок. Мій улюблений колір на літо, для стану коли не хочу думати яку помаду обрати. Я її так люблю, що купила ще один мінінабір заради неї. Це вперше я повторюю помаду. Має колір, який складно описати. Тут і теплинка, і розовинка і трохи коричневості. Справжня ідеальна помада.

Якщо коротко - це Pillow Talk тільки середньотонової насиченості. Такий же гарний, тільки темніший і з більш коричневим настроєм. Думаю, на осінь буде незамінним.

Довгий час я не розуміла і не любила цей колір. Він асоціювався в мене з жінками середнього віку, які люблять насичені помади, але яскраві варіанти вже їм не дуже пасують. Має теракотово-червону базу, колір вигорілої троянди.

Але ось я сильно засмагла і відтінок розкрився на мені. Став незамінним в ситуації, коли потрібен червоний, але не акцентний. Мабуть, причина в тому, що через засмаглу шкіру я загубила трохи контрастності. І на разі помади, які мені подобались виглядають не так гарно, а те, що не дуже подобалось пішло в постійне використання.

Колір ідеальної червоної помади. Те, що можна носити на будь-яке свято і мати неперевершений вигляд. Має холодну ягідну розовинку. Нанести можна і без олівця, тільки консилером контур чіткіше зробити та буде топ.

Я в захваті від формули. Обожнюю ці помади й користуюсь ними досить часто. Хотілось би мати якесь унікальне пакування для такої шикарності, але це вже нюанси. Раджу всім колись спробувати помади від Charlotte Tilbury. Ваше косметичне життя зміниться назавжди.