Diksizavr

#madeinukraine

#madeinukraine

Почну з декоративки і це звісно ж Colour Intense

Засобів цього українського бренду у мене найбільше. Бренд в стадії розвитку, тому є як вдалі продукти так і не дуже. Із того що я повторювала це безперечний бестселер бальзам -тінт для губ Ожина . Також мала від нього туш, бальзам для губ. І на фото те , що є від бренду зараз.

Виробник: ТОВ " Астра-Косметик" , завод знаходиться у місті Кропивницький . Із того що я знаю, то на цьому заводі також виробляють Jovial Luxe та Lcf.

#madeinukraine

Для мене поки що найкращий бренд натуральної косметики. Також знаходиться в постійному розвитку. І з того , що маю зараз, це натуральний шампунь для волосся Гуава, та хна для брів. Всіма засобами більш ніж задоволена. Планую ще взяти на пробу інші засоби для волосся. Виробник: ТОВ "Біофарма " виробляється в Україні, також цей же виробник виробляє продукцію бренду Comex.

Бренд з величезним асортиментом продуктів. Поки що у мене від нього лише гелі для душу та рідке мило. Ціни дуже демократичні, а як же ті гелі пахнуть 🤤
Виробник Elfa Pharm , він також виробляє Dr. Sane, Домашній доктор, Зелена Аптека і інші.

Хочу зазначити , що основним критерієм відбору брендів, було саме українське виробництво. Дякую за увагу 💙💛☺️