Столярчук Юля

#madeinukraine 💙💛

#madeinukraine 💙💛

Mr.SCRUBBER- це моя окрема любов 💞 В цей бренд я закохалась відразу з першого використання, це був подарунок від чоловіка. І тоді я призналась ,що це найкращий подарунок якій він дарував 😍

Бренд розпочав свою діяльність з 2015 року,і все розпочалось з виготовлення кавових скрабів .

Мені подобається ,що в них представлена широка лінійка серій тому кожен може підібрати любий засіб якій підійде саме для вас .

Вся косметика виготовляється у місті Луцьку , і що саме головне ,вона не теств'ється на тваринах.

Я постараюсь коротко про свої фаворити написати😍

- твердий шампунь . Лінійка представлена 7 продуктами. Мною перепробувано ВСІ. І дівчата яка то бомба,виділити один я не можу , бо це дійсно той засіб якій підійде всім , а вже вам вирішувати яку саме дію ви від нього хочете . А аромати там які. В мене завжди про запас лежить 2 баночки . А щей якій формат зручний і баночка для використання .

-засоби для тіла. тут постараюсь дуже коротко.Засоби для інтимної гігієни. Гелі для душа, там такі аромати балдьожні 😍 Крема для тіла ,аромати також . скраби для тіла 😍

-бомби для вани ,тверда піна ,сіль .

- обличчя засоби в них для обличчя то взагалі 🤤 Гелі для вмивання об'єм ,ціна ,дія =1000 з 10 . Крема,тоніки неймовірні. А молочні сироватки то просто 😍😍😍

Тааак вистачить ,бо про цей бренд я можу говорити довго. І всім друзям подаровані вже ці неймовірні бокси 🌸

Засоби від TINK мені також подобаються , помірні ціни і хороший товар за цю вартість, та стильний дизайн .

Декілька слів про те , що мені сподобалось .

Дуже класний сяючий бальзамчик для губ із полуничкою.

Кремчики для рук які зручно брати з собою, поміститься в кожну сумочку .

Коли хочеться побалдіти то я люблю альгінатну Маску дуже мені подобається гарбузова зволожуча 🤤

Сироватки для обличчя також дуже хороші , гарно діють.

Бальзам для сухого волосся кокос дуже крутий і економний у використані , ним я взагалі задоволена на всі 1000000%

Перше знайомство розпочалось з баттеру полуничного , аромат його закохав, текстура також ніжна і невагома .

Скраби дурачки такі класні , просто неймовірна текстура .

Гідрофільний скраб-щербет солодкі ягоди ох той аромат 🤤🤤🤤

В такий час край важливо вибирати та підтримувати українське 🫶🏻