Столярчук Юля

Мій #beautyplan2024

Мій #beautyplan2024

1.Знаходити завжди час для себе,та думок на одинці.Так як я вже мама і моя маленька булка відмовляється бути без мене.Але всеж мій емоційний стан важливий , тому хоча б 20 хв за чашкою кави чи чаю. ✨

2. Не пропускати догляд за обличчям . Буває грішу цим, і від втоми , не хочу виділяти навіть 5 хв 🥴

3.Скинути як мінімум 5 кг ,а в ідеалі 10. За вагітність набрала 20 кг 15 з яких пішли в перший тиждень.Але є бажання повернутись в форму в якій була 3 роки тому 🙃

4.Додати в своє життя спорт, бо жахливо не навиджу спорт, замість спорту вибираю проходжувати 10000 кроків.

5. Займатись йогою, це те , що завжди манить .

6. Частіше вдягати сукні та фарбуватись, в мому житті в більшості переважають спортивні костюми, і зовсім не люблю тратити час на макіяж, але все ж таки як потім впевнено себе почуваєш .

7.Повернути в своє життя читання книг, минулі роки я в рік читала від 30 книг. але в 2023 році я прочитала тільки 10 книг, і мені це не подобається.

8. Засинати раніше і так само раніше просинатись . Ранковий час на одинці не поспішаючи це такий кайф.

9.Відпочити в наших красивезних Карпатах⛰ Обожнюю це моє місце сили.

10.Побороти страх, розмови по телефону. Так я та людина яка до бісиків боїться розмовляти по телефону,є декілька людей з якими я спокійно можу розмовляти . Якщо мені треба позвонити до незнайомої людини чи підняти телефон, в мене паніка😬

11. Навчитись ставити пріорітети. Особливо себе на перше місце. Бо тут погрішність ,🫠

12.Радіти кожному дню, кожній прожитій хвилині❤️