O’Ostah

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Golden Shine

Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Golden Shine
Eveline Cosmetics Nail Therapy Professional Golden Shine

Про лікувальні лаки від Eveline було сказано багато. Одні змітають флакончики партіями, інші сварять виробника за формальдегід у складі. Я ж просто закохалась у молочний колір з делікатним шимером після допису ДАРÍЯ КÓВАЧ. Розповідаю, що сподобалось, а що не дуже.

Як завжди,  Eveline обіцяє сто переваг в одному продукті (тут - 8in1). Засіб вирішує наступні проблеми:

  • механічні пошкодження нігтьових пластин (про це трохи згодом);
  • розшарування;
  • нерівність;
  • ламкість;
  • тьмяність;
  • стоншення;
  • мʼякість;
  • крихкість.

Тут можна довго дискутувати, сварити бренд, дивуватись та закочувати очі. Але! Того самого формальдегіду виробник поклав дозволену кількість, і дав чіткі рекомендації щодо схеми використання. Як показала практика, наносити засіб на вбиті нігті після варварського зняття перманентного покриття не варто. Дівчата кажуть, що палає неймовірно. Тож не дуже зрозуміло, чому виробник пише про використання при пошкодженні.

Фініш - 10 з 10. Лак чудово лягає як в один шар, так і в три (на фото).

Блискітки - 10 з 10. Мікрошемер не дряпається, його видно тільки на сонечку та при яскравому світлі.

Швидкість висихання - 5 з 10. Якщо лак сохне довше 10 хвилин - я його сварю. Але терапія чудово сохне і тримається із сушкою від Катріс, тому продовжую користуватись.

Стійкість. Лак потрібно наносити по схемі задля лікувального ефекту. Я купувала виключно через колір, тому спокійно ходжу із ним до 5 днів.

Мої нігті не відпали. Мені не пече. Уважно читайте інструкцію і довіряйте власним відчуттям❤️