O’Ostah

Catrice More than nude

Catrice More than nude
Catrice More than nude

Відмова від гель-лаку далась мені непросто. Я маю досить непогану форму нігтів, вмію керувати ножицями, а ось щодо самої нігтьової пластини - тут завжди була проблема. З дитинства на ній час від часу з‘являються білі цяточки, а з віком додались нерівності. Я почала шукати нюдові лаки, які можуть приховати ці негаразди, і зараз мене на 80% влаштовує палітра від Catrice.

  • найніжніші відтінки на будь який-смак;
  • зручна щіточка;
  • не густішають з часом (одній із пляшечок вже 9 місяців);
  • доступна ціна;
  • витривалість - до тижня (без бази і топу).

Це улюблений молочний колір. Можна наносити навіть одним шаром, але через свої особливості мені потрібно два. Інколи використовую його як базу до інших напівпрозорих відтінків.

Ідеальний молочний нюд з рожевим нюансом. Це як власні нігтики, тільки краще. Використовую для швидкого манікюру, наношу одним шаром. На фото нанесла двічі, щоб ви роздивились колір.

Ця перлинка-балеринка найвибагливіша, але дуже гарна. Це також молочна основа, але з перлинними акцентами. Для того, щоб гарно передати цю красу, потрібно три шари. Або молочна база + додатково цей тон замість фінішу.

  • Дивний дизайн. Золотавий ковпачок - декоративний. А під ним, зручної форми, різьблений. І все б нічого, якби верхній міцно тримався. Задум я не оцінила.
  • Хотілося більш швидкого висихання. Але, знов-таки, це тому, що звикла до лампи.

Оцінка від мене: 8/10