DARIIAKOVACH

Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)

Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)

Я буду прискіпливою до масок. Їх 3 і на них найбільша відповідальність. Кожна працює по-різному,тож для них я виділю багато часу. Але перше враження про нову серію я можу написати вже.

Про візуал я вже казала,він дуже гарний і яскравий. Літній🥰

Про аромат я теж вже казала,але не очікувала що такий же аромат буде йти шлейфом і від мого волосся. Просто нереальні відчуття,коли ти пахнеш ананасом) бо ананаси я дуже люблю

І логічний напис «не ковтати», бо справді дууууже смачний аромат)

Тепер щодо самих продуктів,дії і складу

Почнемо з останнього

Склад на 96-98% натурального походження, так зазначає виробник. А побачити склад можете на фото,він там оригінально зазначений і розбитий на міні групи,на те,що рослинного походження і ті,які забезпечують текстуру та збереження продукту,а позначаються такі групи «*»

Абсолютно веганська формула, cruelty free, та ще і виготовляється на виробництві,що використовує 100% відновлювальної енергії. Ну і власне сама пляшечка з переробленого пластику.

Також це серія без силіконів,я не з тих,хто проти них. Але все ж бачу хороший результат таких засобів

Маска містить ліпіди

На баночці зазначено 3 методи використання ,я ж тримала як маску 3 хв.

Перед цим використала шампунь та бальзам.

Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)
Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)
Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)
Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)
Garnier fructis АНАНАС. Це підпал🔥 (відео результат)

Волосся стало ніби важким, але при цьому розсипчасте дууууже мʼякеньке і гарно блищить. Такого ефекту я давно не отримувала від разового миття волосся. (А мила я зливаючи з миски,бо гарячу воду не увімкнули ще🥺🙄) І попри це такий ефект🤌🏻

Воно у мене випадає,а також легко ламається. При цьому активно росте нове (це все можна побачити на відео…)

Я зачарована продуктами, правда, я не очікувала. Я б не хотіла так розхвалювати подароване,але інакше не можу

Дивитимусь,що буде далі. І як себе проявлять інші маски🥰