@miss_kaprizone

Landor Choko Milk

Landor Choko Milk

В ароматі "Choko Milk" відчуваються всі заявлені ноти: і шоколад, і кава з лікером, і гарне горіхове звучання бобів тонка, солодка ваніль та мускус. Ноти підібрані ідеально, в гармонії, букет зібрано красиво та грамотно, кожна нота плавно переходить від одного акценту до іншого.

Аромат дуже смачний – пахне як у гарній кав'ярні чи дорогій шоколадниці, затишний та теплий запах. Наче відпочиваєш у горі ванільного печива з шоколадною крихтою і тобі подають ароматний і теплий какао із зефірками. Душевна розмова, турбота, спокій, релакс – саме такі асоціації.

Аромат густий, гурманський. Смачний, сексуальний, привабливий. Після декількох годин трохи пом'якшується і залишається на шкірі хмаркою дорогої ванілі. Звучить чарівно!

Мені цей парфум не набридає протягом дня. Від нього не болить моя голова, я просто насолоджуюся цими нотками.

***Час
Глибока сіра осінь чи сувора морозна зима – найкращий час для цього аромату. Він особливо добре розкривається у такий період. У ньому є тепло, він зігріває своїм звучанням, обволікає затишком та ніжністю.

***Стійкість
На мені тримається десь 5 годин. Стійкий і на волоссі, і на шкірі, і на одязі. Чітко чую цей аромат на собі.

Landor Choko Milk