Yana Osyka

Kiko Milano Sculpting touch creamy stick contour 201

Kiko Milano Sculpting touch creamy stick contour 201
Kiko Milano Sculpting touch creamy stick contour 201

Купила я його в милому магазині Kiko Milano в Лісабоні. І логічно, що це вже вплинуло на відношення до продукту. Бо пам’ять, гарний час і сонячна Португалія.

Kiko Milano Sculpting touch creamy stick contour 201

Колір не зовсім скульптуруючий, це більше бронзер. Він має певну теплинку і помаранчевість, хоч і здається нейтральним на свотчах. Для смуглих дівчат підійде, а от для світленьких - таке собі.

Текстура м’яка, кремова. Одразу можна зі стіку набирати на пензлик. Але мені зручніше мазати на обличчя, потім тушувати пензлем. Спонж також можна використовувати, але це не мій улюблений варіант нанесення.

Скульптор досить насичений. При поганому настрої чи невдалих руках досить легко зробити темні плями. Треба обережно наносити в стратегічні місця і тушувати не великим пензлем.

Так як колір для мене теплуватий, я наношу зверху сухий скульптор. Та додатково закріплюю продукт і додаю потрібної “сірості”.

Загалом я задоволена продуктом, але не вважаю його легким в роботі. Мені не кожен день вдається з ним впоратись, іноді наношу більше ніж потрібно і витрачаю час на стирання тоном. Тому цей продукт явно не для новачків. Думаю, зараз є кращі і бюджетніші аналоги данному продукту і не має сенсу купувати саме його.