wowmom

Маска для об'єму Masil і дуже-дуже пошкоджене волосся. Чи є ефект?

Маска для об'єму Masil і дуже-дуже пошкоджене волосся. Чи є ефект?

Привіт, красуні!

Останні пару років, всі мої екстремальні експерименти з волоссям, привели до того, що воно стало дуже пошкодженим і слабким. Волоски обламуються, та стирчать в різні сторони. Я розумію, що єдине вирішення проблеми - це ножиці, але до дуже короткої стрижки я поки що не готова, тому намагаюсь зберегти на голові, хоча б те, що є.

І сьогодні в мене на огляді дуже "хайпова" маска для волосся, яка обіцяє за 8 секунд зробити його гладким, блискучим та об'ємним.

Маска для об'єму Masil і дуже-дуже пошкоджене волосся. Чи є ефект?

Маску можна придбати у вигляді саше для разового використання, також існують об'єми 50, 100 та 200 мл.

Я собі купила об'єм 100 мл, щоб добре "розпробувати" маску.

До речі, також існують різновиди цієї маски: рожеві написи на пляшці - це типу салонний ефект, салатові написи - маска для пошкодженого волосся, та блакитні - для об'єму.

Я ненавиджу, коли в мене надто прилизане волосся (як після ботоксу), я люблю пишність та об'єм, тому і маску обрала саме по цьому критерію.

Як я вже і казала, в мене дуже сухе волосся, і я розуміла, що ефекту "вау", напевно, не буде, але надія не помирала:-)

Так воно виглядає після "нічної коси".

Я очікую: полегшення розчісування, згладження "пушка", та, звичайно, об'єму.

Маска представляє собою дуже рідку субстанцію, яка при змішуванні з водою, перетворюється на густу маску.

На своє волосся нижче плеч, я взяла 2 ст.л. маски та 3 ст.л. води.

Як раз ідеальна пропорція.

Маску я тримала не 8! секунд, а хвилини 3-5.

Коли її змиваєш, відчуваєш, що волосся розплутане та таке наче слизьке. Прикольний ефект, насправді.

Після сушки феном, я дійсно була приємно вражена, адже волосся на дотик було дійсно дуже приємне (наскільки це може відуватися на блонді), м'яке, та класно розчісувалось. "Антенки" не стирчать в різні сторони, що мене також здивувало.

І, найголовніше, волосся не прилизане, воно легке, розсипчасте та об'ємне.

А це шо означає? Що всі обіцянки щодо цієї маски виконані, і я отримала все те, що очікувала.

Мені дуже сподобалось використання Masil 8 Seconds Liquid Hair Mask. Я раніше думала, що це просто розпіарена маска, але як виявилося, вона ще й дуже ефективна.

Дякую за увагу