inspirit_inspires

Догляд, декоративка та парфуми 🇺🇦 #madeinukraine

Догляд, декоративка та парфуми 🇺🇦 #madeinukraine

Відкрила для себе багато класних українських брендів, і Mr.Scrubber, Jole, Tink та інші... Але тут будуть фаворити, які засіли в самому серденьку 💛

Дуже крутий бренд доглядової косметики, про який рідко говорять. Склад, ціни, упаковка – все на висоті, зараз користуюся їх кремом для обличчя та ставлю йому всі 5 зірочок з 5 🔥🔥🔥

Навіть кітик прибіг подивитися, що це я тут фотографую і трішки прибалдів від ароматів 💫

Тут прекрасно все: асортимент, ціна, та якість продуктів. Їх бальзами для губ купую на постійній основі, в мене вже справжня колекція, я в захваті від їх ароматів та складу 💛

Також їх блиски для губ – це просто відвал всього, я навіть не очікувала, що за таку ціну отримаю настільки якісні товари 🔥

Туші... Їх біла туш – це гарна основа, щоб зробити вії будь-яким кольором (спочатку малюю вії білим, потім швидко накладаю кольорові тіні). І саме ця туш була використана для того самого магічного образу весни 🌿💫

Але треба над пакуванням трохи попрацювати, бо у туші моєї майже одразу лопнула кришка 😅

Шукала українську нішеву парфумерію? Congratulations, ти її знайшла 🔥🔥🔥

Ще декілька років тому стала скупляти мініатюри ароматів 💛

Найбільше сподобалось Tease Me Cherry 🍒 (п'янкий аромат тої самої львівської наливочки і спецій, солодкий, хвилюючий)

Moon Away From Her – це теплий, насичений аромат чороносливу, ладану та чогось чаруючо-магічного. Обожнюю його надягати, коли наряжаюся як відьмочка 🧹🧙

Заворожуючий мужній аромат Perfect Idol. Хтось в коментарях написав, що пахне як сeксуaльний священик, розпуста та гріхи, я купила, спробувала – реально воно так 😁😁😁

На цьому все, сподіваюся, ти знайшла для себе щось цікавеньке 💫

Не забувай себе радувати, а також підписуйся та шукай мене в інших соцмережах ☀️