Yana Osyka

Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream, Tone 1.5 C

Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream, Tone 1.5 C
Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream, Tone 1.5 C

Колір чудовий. Він світлий, але не в рожеву і не в помаранчеву сторону. Він нейтральний з маленькою жовтовутістю. Те що треба для синців під очима. Але на жаль, зараз для мене він світлуватий. Активніше буду користуватись ним взимку.

Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream, Tone 1.5 C
Kosas Revealer Super Creamy + Brightening Concealer and Daytime Eye Cream, Tone 1.5 C

Формулу має злегка пластилінову, тому добре тягнеться. Для перекриття зон потрібно небагато, бо достатньо насичнений. Через свою цікаву текстуру можна нанести легше, але загально це середнє перекриття. Що з пудрою, що без під очима не скочується. Може трохи запасти в міміку, але в мене це з усіма консилерами іноді бува. Також звернула увагу, що якщо нанести багато пудри консилер підкреслює текстуру під очима.

Загалом нормальний базовий консилер. Він не геніальний, але досить практичний на повсякдення. Колір для мого тону шкіру прекрасний. Відтінків багато в лінійці. Але мене бентежить що іноді він пікрелює текстуру шкіри під очима. Це не критично, але консилер від Nars такого не робить. Тому Kosas поки не планую повторювати.