Pryk Lesia

Починаю тестувати всіма відомий тонік від Weleda💚

Починаю тестувати всіма відомий тонік від Weleda💚

Поки одні відрізають модне каре ,інші мріють відростити довге волосся😅я належу до двох варіантів,але на даний час відрощую 🙈 Домашні рецепти вже пробувала,чуда не сталось. У мене завжди дуже повільно росло волосся,хоча аналізи в нормі ..... мабуть генетика,яку дуже хочеться підсилити. Із справді дієвих способів від яких був хоч трішки помітний результат - тільки біотин і дарсонваль. Згодом я була в пошуках якогось дієвого тоніка,читала відгуки і вибір впав на тонік від Weleda. В описі вказано,що він бореться з випадінням,стимулює ріст а також корегує жировий баланс шкіри голови.

Цей славнозвісний тонік був один із пунктів мого wishlista,і сьогодні він в мене. Доречі в упаковці бонусом був пробник крему,така маленька приємність😍.Відгуків про нього багато і Weledy я дуже люблю,а тому з сьогоднішнього дня починаю тестувати і дуже чекаю на результат .... Доречі цікаво через скільки часу(пляшечок) він помітний,тому хто користувався ,поділіться будь ласка у коментарях🙈🙏🏻. Або поділіться своїми секретиками по відрощуванні довгого волосся🤍

Починаю тестувати всіма відомий тонік від Weleda💚
Починаю тестувати всіма відомий тонік від Weleda💚
Починаю тестувати всіма відомий тонік від Weleda💚