inspirit_inspires

Дівчатка, потрібна ваша допомога! ☀️ Як відростити здорові та міцні нігті? 💪

Дівчатка, потрібна ваша допомога! ☀️ Як відростити здорові та міцні нігті? 💪

З нігтями в мене завжди була біда. Оце ось на першому фото – максимальна довжина за останні роки півтора і, як бачиш, їй вже капець 🥺

І то це тільки на лівій руці, на правій там вже давно обпиляно під корінь 🥲

🔸️ Зараз вживаю Multivitats & Minerals від Biotus.

🔸️ Користуюся маслом для кутикули Fabio Visconti (дуже гарне, до того ж) + роблю міні-масаж кутикули.

🔸️ Покриваю різноманітними лаками від Розумної Емалі/ Frenchi.

1️⃣ Я любитель щось робити руцями, копирсатися в землі, ліпити з глини, працювати інструментом, фарбувати все, що фарбується і т.д. Рукавички одягаю, але з глиною це неможливо(

2️⃣ Я бойова мадам і частенько стикаюся з потребою зібрати пальці в кулак (не знаю, чи може це впливати, мене заспокоє така можливість тільки на правій руці, а ліва нехай буде холодною зброєю у вигляді довгих кігтиків 🐯🗡)

3️⃣ Нігті завжди були ламкими, слоїлися і взагалі згинаються при натисканні, і я вже давно не можу їх нормально відростити 🥲

І було б гарно, якщо знайдуться у тебе поради, щоб я змогла з цим впоратися, не роблячи салонний манікюр за купу грошей, бо я бідний творчий студент ☀️

Сподіваюся, у тебе є поради, буду тільки рада все пробувати, можливо, ти зміниш життя моїх нігтів 💫

Нехай всім буде сонячно, дякую за увагу, шукайте мене в інших соцмережах за цим ніком ☀️💫