O_Skomska

Терапія для волосся від Ellips🌺

Терапія для волосся від Ellips🌺

Взяла на пробу декілька капсул для волосся від Ellips .

Дана капсулка з олією жожоба для відновлення, блиску, живлення та зволоження.

Перше фото до) помила волосся лише шампунем Gliss Kur Hair Repair Supreme Length Shampoo, не наносила додаткових продуктів, щоб зрозуміти, який ефект дасть саме маселко.

Як видно на другому фото - волосся пухнасте, виглядає не дуже))) боялась нанести забагато, щоб не прийшлось мити голову повторно) але капсули якраз чудово вистачило на мою довжину)

Перше, що приходить в голову, коли береш капсулу - візуально виглядає дуже красиво, після відкриття - відчувається дуже приємний аромат. Текстура хороша, легко наноситься, добре розпроділяється по волоссю.

Який ефект я отримала - волосок став ніби наповненим, більш зволоженим, є блиск - тому із заявленими характеристиками справляється)

Я сподівалась, що пропаде і пухнастість , але цього не сталось) впринципі про розгладження і не було заявлено) на що очікувала - не зрозуміло) тому прийшлось додатково скористатись вирівнювачем .

Капсула хороша, волосся зволожене - і впринципі на цьому все) вау ефекта я не побачила, але від використання всього однієї капсули я і не могла його отримати.

Буду ще надалі тестувати інші види, щоб зробити для себе порівняння.

Терапія для волосся від Ellips🌺
Терапія для волосся від Ellips🌺
Терапія для волосся від Ellips🌺
Терапія для волосся від Ellips🌺
Терапія для волосся від Ellips🌺