wowmom

Блондинки, зробимо рожеве волосся?

Блондинки, зробимо рожеве волосся?

Привіт, красуні!

Коли був челендж, типу покажи свої зміни в макіяжі, я виставила фото, де в мене рожеве волосся. Під тим постом, ви мені написали, що це виглялає прикольно, тож я вирішила поділитися, як добитися такого ефекту. До того ж, для цього не потрібно особливих навичків, а засіб для тонування дууууже бюджетний.
Єдина умова, для отримання бажаного результату - блонд на 9-10 рівні глибини тону.

Блондинки, зробимо рожеве волосся?

Це рожева дуже концентрована водичка, яку треба додавати в звичайну воду, і потім цим поливати волосся.

До речі, такий ополіскувач випускається і у фіолетовому віддінку, для нейтралізації жовтизни.

Скільки додавати? Це вже треба вичислити експериментальним шляхом, і дивлячись на те, який результат ви бажаєте. Бо з цим ополіскувачем можна отримати дуже яскраве волосся кольору соковитої малини, якщо переборщити з концентрацією.
Для ніжного пастельного ефекту я додаю приблизно 1 ст.л на 3 літри води. Хоча частіше, я просто візуально дивлюсь, якого кольору вода, і вже розумію, що вийде.

Ось так виглядає моє волосся на початку експерименту.

Я його мию звичайним шампунем, потім ополіскувач, і в кінці бальзам або маска.

А ось і фінальний результат. Мені дуже подобається цей віддінок, особливо, як він виглядає в укладці.

Ополіскувач волосся не сушить, а колір повністю змивається через 2 миття голови. Круто, бо можна частіше змінювати образ.

Тож, білокурі красуні, якщо хочеться додати краплинку ніжного рожевого відтінку світлим пасмам, зверніть увагу на Venita Salon.

Дякую за увагу 😘