Daniela P

Манікюр від А до Я: Базовий набір для старту🔮

Манікюр від А до Я: Базовий набір для старту🔮

Коротка передмова

Я не вчилась на жодних курсах для майстрів манікюру. Всього навчилась сама, передивляючись ютюб-канали, корисні відео інших майстрів-манікюру в ТікТок та Instagram. Все пробувала на собі вперше. Робити самій собі манікюр для мене як окремий вид медитації. Отож все що я буду описувати поступово, перевірено на досвіді.

Чи розповісти в іншому пості вам свою історію манікюру?

Перше з чого слід розпочати, це з дезінфекції рук, робочої поверхні та інструментів.

Для цього я використовую AXД-2000 або "Біолонг" .

Так як я користуюсь інструментами тільки для себе, мені такого рівня дезинфекції достатньо.

Наступне, що потрібно з інстументів по списку та опис для чого використовується:

  • Пушер або апельсинові палички

Пушер потрібен для підняття кутикули. Також добре вичищати бокові впадинки.

Апельсинові палички можуть виконувати роль пушера, а саме ними також можна підняти кутикулу. А також ними зручно підчищати шкіру, якщо випадково попали гель-лаком або базою, також виправляти підтіки до того як відправите руку в лампу.

Рекомендую пушер від Staleks Classic 30 Type 2 PC-30/2. Він достатньо гострий та має зручну форму.

  • Манікюрні ножнички

Потрібні для обрізання кутикули.

В мене ножиці від Staleks. Але знайшла більш бюджетні, але також зручні ножиці від Zauber Premium Line 01-103.

  • Пилочка

Пилочкою опилюю форму нігтів та інколи можу зняти покриття нею, якщо наприклад немає світла, щоб зняти фрезером. Мені особисто зручно користуватись одноразовими пилочками форми "півмісяць".

Я зазвичай замовляю пилочки від Nails Molekula 180/240.

  • Баф

Бафіком знімаю верхній глянцевий шар нігтя. За допомогою бафа ми створюємо ніби шороховату поверхню для кращого зціплення нігтя з гель-лаком. Бафік використовую 150 або 180 гріт. Мені більше подобаються маленькі одноразові бафи, а не баф-брусок.

  • Лед-лампа 54W

Лед-лампа потрібна для просушки покриття. В мене лампа від SunX 54W. Мені зручна та сушить добре. Є таймер на 10сек, 30 сек, 60 сек, також є перемикач потужності на меншу. Вимикається після 120 сек самостійно.

Перевірити працездатність лампи можна за допомогою зубочистки та бази для гель-лаку. Для цього на зубочистку капаємо базою, так щоб була капля. Лампу перевертаємо так щоб діоди були знизу, вмикаємо і тримаємо зубочистку над лампою так щоб капля стікала вниз. Якщо за 5-10 сек капля затверділа, значить лампа працює справно. Лед-лампа потребує заміни приблизно раз в півроку, якщо ви майстер манікюру і маєте багато клієнтів. І приблизно раз в два роки, якщо користуєтесь нею не більше 2-3 разів на місяць.

  • Фрезер

Фрезер потрібен для зняття покриття та апаратного гігієнічного манікюру. Можна обійтись на перших порах і без нього. Але він економить час при знятті.

Рекомендую для домашнього використання Bucos Nail Drill Pro ZS-603 White.

  • Фрези

Фрези існують різної форми та призначенні для різних функцій.

Для початку потрібні три фрези:

- для зняття - форма "Кукурудзка" - з синьою або синьо-червоною насічкою,

- для підняття кутикули - форма "Полумʼя" - з червоною насічкою,

- для необрізного манікюру або шліфування бокових валиків - форма "Куля" - з червоною або чорною насічкою.

Для зняття краще використовувати керамічні фрези, а для кутикули твердосплавні.

Моя найулюбленіша частина і те, що дійсно мені приносииь задоволення - це покриття гель - лаком.

Отож список, що. потрібно на цьому етапі.

  • Дегідратор

Слугує для обезжирення нігтьової частини і щоб покриття не відшаровувалось.

Я використовую від GGA Professional Nail Fresher. Приємно пахне кавунчиком і добре обезжирює. Не викликає алергії.

  • Ультрабонд

Ультрабонди існують двох видів: кислотний та безкислотний. Кислотний ультрабонд використовується для нарощення або покриття гельом. Він краще тримає адигезію нігтя з гелем. Для покриття гель-лаком використовують безкислотний ультрабонд. Він менш шкідливий для нігтя.

В мене ультрабонд зараз від Nails Molekula Ultra Bond Acid-free.

Раніше користувалась дегідратором і ультрабондом від OXXI. Також непогані.

  • База для гель - лаку

Бази для гель-лаку також є різних видів для різних потреб. Не буду багато про це розписувати. Рекомендую мати в арсеналі обовʼязково прозору каучукову базу для гель лаку та декілька камуфляжних. Я спробувала дуже багато фірм і кожна класна по своєму. Найбільше сподобались бази від YouPosh та Moon.

Нижче фото декількох манікюрів із камуфляжними базами.

Мої фаворити :

1. YouPOSH French Rubber Base #4 - бежевий відтінок

2. Moon Full Barbie Color Rubber Base #16 - рожевий вінтажний

3. Valeri French Base #08 - прозорий молочний

  • Гель-лак

Базові кольори, які повинні бути в арсеналі і мої улюбленці:

1. Вічна класика - червоний.

F.O.X Pigment 058, Baby Moon Red Chic Gel Polish 06, Moon Full Ferrari 810

2. На всі випадки життя - Нюд

F.O.X Gel Polish Gold French 722

3. Мій улюблений - світловідбиваючий

Molekula Flash Effect Collection №F03

  • Топ для гель-лаку

Досить важливим є кінцеве покриття топом. Від цього залежить чи довго буде носитись гель-лак. Топ уберігає нігті від царапин, від сколів. Також робить покриття блискучим.

Топ є різних видів, з УФ-фільтром, з липким шаром, без липкого шару і інші.

Але задача у всіх одна - це подовжити носіння гель-лаку.

Мені подобаються більше топи без липкого шару, тому що не потрібно шукати чим його витерти і взагалі простіше просто покрити топом і не задумуватись над ще однією дією. Правда топи з липким шаром є більше глянцевими і цей глянець довше зберігається.

Мій улюбленець серед топів - це надміцний топ Adore Professional Stop Scratch.

Довго носиться. Жодних подряпин та сколів на нігтях. Просло моя любов❤️.

Правда є один мінус, якщо довго сидить починає залишати вічка на нігтю, типу ділянки ніби не покриті. Говорять що це конфлікт з іншими виробниками. Але зазвичай, коли лиш відкрила, поводить себе нормально, лягає рівномірно. Не знаю в чому проблема.

Можливо хтось стикався з цією проблемою?

І зазвичай манікюр я завершую підпилом кінчиків нігтів та нанесенням олійки для кутикули. Раніше користувалась від Nails Molekula Professional Perfume Nail Oil.

Олійка має приємний запах, добре зволожує кутикулу та вистачає на довго.